Prívesok Obsidián vločkový + Krištáľ, ceruzka

Prívesok v tvare ceruzky z Obsidiánu vločkového s guličkou z Krištáľu (čistota, svetlo, energia, pôsobí ako aktivátor, urýchľovač prenosu energie). Prívesok môžete použiť aj na liečenie alebo na očisťovanie priestoru. Môžete ho nosiť nielen ako prívesok na krku, ale aj zavesiť do okna alebo tam kde potrebujete zaktivovať  energiu. Prívesok v tvare ceruzky môže poslúžiť ako generátor. Má výborný tvar na výrobu energie. Takýto generátor aktivuje a produkuje energiu liečenia a súčasne pomáha sústreďovať a prejasňovať zámery. Ale môžeme ho použiť aj na samotné liečenie ako liečiteľskú ceruzku v tvare špicu. Umiestnený hrotom od tela je odvádza energiu preč. Namierený smerom k telu, energiu privádza.
Obsidián je silný ochranný kameň bez obmedzení a hraníc, vytvára štít proti všetkému negatívnemu. Účinkuje s obrovskou silou a veľmi rýchlo. Odhaľuje pravdu, odráža jednotlivé ľudské vlastnosti a odhaľuje slaboti, trhliny a blokády. Hovorí sa, že pred obsidiánom sa nedá nič utajiť. Obsidián pomáha zbaviť sa všetkých oslabujúcich a deštruktívnych vlastností. Podporuje nás k ďaľšiemu rastu. Počas celého procesu premeny poskytuje podporu a stabilitu. Doporučuje s ním zaobchádzať opatrne (pretože je schopný vyniesť na povrch negatívne emócie a nepríjemné pravdy). Je nápomocný pri cestách do minulých životov, dokáže liečiť frustrujúce traumy a emócie, ktorých vplyv pretrváva až do teraz. Zaisťuje uzemňujúce lano, ktoré vedie od základnej čakry až do stredu Zeme. Pohlcuje negatívne energie z okolia a vo chvíli, keď to potrebujeme nás dokáže podporiť silu, ochranou a oporou. Je nesmierne nápomocný pre veľmi citlivých ľudí. Dokáže zablkokovať duševné útoky a odstrániť negatívne duševné pôsobenie.
Obsidián je mimoriadne účinným pomocník pre terapeutov a poradcov, pretože je nielen iba nástrojom umožňujúcim preniknúť k jadru problémov ale je aj kameňom, ktorý je schopný odoberať energie, ktoré vznikli v dôsledku týchto problémov.
Liečebné účinky: jeho najväčším darom je možnosť vhľadu do príčin problémov a nerovnováhy. Obsidián napomáha stráviť všetko, čo je ťažko stráviteľné a prijateľné. Uľahčuje trávenie aj na fyzickej úrovni. Dokáže zbaviť organizmus toxických látok, odstraňuje blokády, napätie vo fyzickom, ale aj v jemnohmotnom energetickom tele, pozitívne vplýva na zkornatenie ciev. Znižuje bolesti pri problémoch s kĺbami, pri artritíde, pri kŕčoch a zraneniach.
Rozmery:
celková výška cca 5 cm x šírka 1.5 cm.

Koža nie je v cene prívesku, ale je možné si ju u nás v rôznych farbách v eshope zakúpiť. Pozrite súvisiace produkty k tomuto prívesku.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.