Shamballa náramok RADOSŤ a ÚSPECH

Shamballa náramok ručne u nás vytvorený z guličiek kameňov: Lávový kameň, Tigrie oko, Amazonit, Karneol, Avanturín zelený a Krištáľ o priemere 0.8 cm, ktoré vo vzájomnej kombinácii aktivujú radosť a pritiahnu hojnosť do života.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 14.2-20 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím alebo povolením šnúrok. Šnúrky sa dajú nielen sťahovať, ale aj uvoľňovať na väčšiu veľkosť alebo väčším pritiahnutím zmenšovať.
Farba: guličky: zelené, tyrkysové, hnedožlté, čierne a oranžové, šnúrka saténová čierna.

Lávový kameň (čierny) - pôsobí proti depresiám a stresu, odovzdáva pozitívnu energiu a negatívnu odčerpáva.
Tigrie oko (hnedožltý) - zlepšuje náladu, prináša radosť a šťastie, ochraňuje pred trápením. Je veľmi nápomocný v časoch smútku, odháňa depresie.
Amazonit (svetlotyrkysový) je kameň prosperity a nádeje. Dodáva dôveru v budúcnosť. Priťahuje šťastie vo finančných aktivitách. Je to mimoriadne upokojujúci kameň. Ukľudňuje celý nervový systém. Vyrovnáva energie. Zmenšuje obavy a úzkosti. Zvlášť v období stresu pomáha upokojiť sa a nabáda nás vedieť relaxovať.
Karneol
(oranžový) posiľňuje radosť zo života. Je to kameň energie, výborný proti depresiám. Potláča negatívne myslenie a podporuje pozitívny pohľad na svet. Výborný proti melanchólii, odháňa nočné mory, depresie, strach. Pomáha žiť tu a teraz a nebáť sa budúcnosti.
Avanturín zelený je kameň, ktorý harmonizuje celú nervovú sústavu, prináša uvoľnenie, radosť. Pomáha ako úľava od zlosti, pri podráždenosti. Upokojuje nielen mozog, ale celý nervový systém, pomáha hojiť citové traumy, zmenšuje obavy, strach, úzkosť. Pozitívne vplýva na financie. Priťahuje finančný úspech a hojnosť.
Krištáľ (biely praskaný) je kráľ všetkých kameňov. Kamene, s ktorými je skombinovaný, aktivuje ich pôsobenie a urýchľuje prenos energie. Predstavuje energiu, svetlo, harmóniu a čistotu.

Shamballa je liečebný systém vlastnej energie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Shamballa náramky pomáhajú tento systém naštartovať. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, je podľa tohto učenia prijímateľom energie. O to viac účinne, že sú vyrábané ručne - je v nich duša umelca. "Ak budete mať niekedy pocit, že vaše ruky su prikrátke nato, aby sa mohli dotknúť neba, nebojte sa, lebo vždy tu bude anjel, ktorý k vám natiahne ruku, aby ste sa stretli na pol ceste"... požehnanie od Anjela.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.