Dekorácia Akvamarín natur 100 g

Dekorácia 100 g balíček drobných kamienkov Akvamarínu, ktoré vám skrášli vaše prostredie a pomôže vyčistiť jeho energiu. Jaspis si môžete nasypať do sklenenej alebo keramickej misky, do vázy alebo pod.
Akvamarín
symbolizuje odvahu, upokojuje myseľ, zmierňuje agresivitu, povzbudzuje nás k odvahe, pretože zaháňa  strach, obavy a stres. Pomáha duši, aby sa stala miestom nesebeckej lásky a liečivej sily. Pozitívne pôsobí na vyjadrovanie, komunikáciu, napomáha nám k tvorivénu a slobodnému vyjadreniu sa. Prečisťuje naše myšlienky, podporuje nás k pocitu vnútornej slobody a zvyšuje schopnosť intuície.
Liečivé účinky: pomáha pri pľúcnych chorobách, ochoreniach dýchacích ciest, pri kožných alegiách, sennej nádche. Reguluje činnosť štítnej žľazy.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre podporu zdravia a harmónie, pre upokojenie, uvoľnenie a pokojný spánok doporučujeme umiestniť Východne - v sektore Zdravia a rodiny.
- pre podporu tvorivosti doporučujeme umiestniť na pracovnom stole alebo v ateliéri a pod. doporučujeme umiestniť Severovýchodne - v sektore Vzdelania a Vedomostí.
- ak chceme posilniť komunikačné schopnosti, ktoré potrebujeme v práci doporučujeme akvamarín umiestniť Severne - v sektore Kariéry a Úspechu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 25,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 25 bodov.