Dekorácia Kalcit zelený surovina 125 g

Dekorácia Kalcit zelený (balíček obsahuje 125 g surových prírodných kameňov Kalcitu zelenho o veľkosti S (dĺžka 1 kameňa cca 1 cm). Kamene môže poslúžiť ako krásna dekorácia na spríjemnenie, skrášľenie prostredia, ale aj na očistenie a na zlepšenie jeho energie.
Kalcit všeobecne je účinný zosiľňovač a čistič energie. Ak máte kalcit v miestnosti, pomôže vám udržať energiu v rovnováhe - aby sa negatívna energia odviedla, premenila a pritom sa zvýšila vaša vlastná energia. Odstraňuje z tela nečistú energiu. Kalcit urýchľuje vývoj a rast. Je to duchovný kameň, spája nás s vyšším vedomím. Napomáha k prístupu k vyššej múdrosti a rozvoju parapsychologických schopností, jasnovidectva, cestovania mimo telo. Je vhodný pri meditácii, nakoľko otvára nové obzory a prináša pokoj mysle. Zároveň povzbudzuje ku kreativite a tvorivosti, prináša radosť, ľahkosť, uvoľnenie. Je veľmi nápomocný, keď strácame motiváciu a ovládne nás lenivosť. Dodáva energiu a nadšenie na všetkých úrovniach. Upokojuje myseľ, pomáha rozvíjať zdravý úsudok, schopnosť analyzovať, povzbudzuje pamäť. Otvára nás životu a podporuje ochotu nadväzovať kontakty. Privádza do rovnováhy citové napätie, nahrádza ho pokojom a vyrovnanosťou. Zvyšuje sebadôveru a posiľňuje schopnosť prekonávať neúspechy.
Na vyšše duchovnej úrovni prečisťuje všetky čakry, udržuje ich v rovnováhe a dodáva energiu.

Kalcit zelený lieči dušu, potlačuje skostnatelú vieru a staré vzorce chovania. Obnovuje dušovnú rovnováhu. Pomáha opúšťať staré návyky, v ktorých sme ustrnuli, aj keď nám už neprinášajú žiadny úžitok. Napomáha komunikácii a prechodu zo stagnácie do činnosti. Zelený kalcit umožňuje deťom, aby s v debatách dokázali držať vlastného názoru. Mimoriadne dobre pôsobí, keď rozložíme kryštály kalcitu zeleného k ochrannému účelu. Dokáže pohlcovať negatívne energie.
Liečebné využitie: dokáže zbavovať telo bakteriálnych infekcií. Blahodárne pôsobí na artritídu a sťahovanie väzív a svalov. Ide o účinný stimulátor imunitného systému. Pomáha pri liečebe kostí. Jeho zelené lúče znižujú horúčku, liečia zápaly, znižujú hladinu adrenalínu a rušia nerovnováhu vyvolanú zlosťou. Zelený kalcit prikladaný pravidelne na telo nerovnováhu pohlcuje a mali by ste ho potom určite poriadne vyčistiť.
Starostlivosť: umyjeme prúdom vlažnej vody a osušíme do sucha. Prípadne, pre silnejší očistný účinok môžeme vložiť do misky s roztokom morskej soli. Potom necháme nabiť niekoľko hodín na nepriamom slnku alebo na horskom krištále, prípadne pre mesačnom svetle (najsilnejšie pri splne).
Priradená čakra: krčná.
Krajina pôvodu: Mexiko.

foto ilustračné, v cene nie je miska ako je na foto
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.