Jaspis zelený pralesný, balíček 100 g

Dekorácia 100 g balíček drobných kamienkov Jaspisu zeleného pralesného, ktoré vám skrášli vaše prostredie a pomôže vyčistiť jeho energiu. Jaspis si môžete nasypať do sklenenej alebo keramickej misky, do vázy alebo pod.
Jaspis zelený pralesný je ochranný kameň. Úžasný podporovateľ, ktorý do všetkého, čo robíme, vnáša radosť. Výborne uzemňuje a vyvažuje. Skrýva v sebe silu slnečnej energie, ktorú možno využiť na liečenie. Vyvažuje jinové a jangové energie. Urýchľuje rozhodovanie, zlepšuje komunikáciu, zvyšuje vytrvalosť. Samotárom pomáha pritiahnuť do ich života iných ľudí. Typický „kameň rozhodnutí“ - pomáha vyjasniť nedoriešené veci z minulosti a dokončiť rozbabrané a nedokončené veci. Odstraňuje rozptýlenia pozornosti a pôsobí proti odsúvaniu vecí na neskôr.
Liečebné účinky: čistí a regeneruje pečeň a ľadviny. Pomáha pri chrípkových ochoreniach a nachladnutiach. Zlepšuje svalový tonus.
Krajina pôvodu: JAR.
Astrologické priradenie: je zvlášť nápomocný pre znamenie Vodnára.
Priradená čakra: srdcová štvrtá čakra a pupočná tretia čakra - Solar plexus.


Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre ochranný účinok môžete umiestniť niekde vo vstupnom priestore - v hale, chodbe, na terase a pod.
- pre podporu zdravia, harrmónie doporučujeme umiestniť Východne - v sektore Zdravia a rodiny.
- pre podporu lepšieho rozhodovania, uvažovania, odhodlania doporučujeme umiestniť do sektoru Severovýchod - sektor Vzdelania a Vedomostí.
- pre podporu praktickosti, uzemnenia, pre lepšie myšlienky v práci, pre vytrvalosť a lepšiu komunikáciu doporučujeme umiestniť na pracovnom stole v sektore Úspechu.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.