Magnezit, balíček 95-100 g

95 -100 g balíček drobných opracovaných kamienkov Magnezitu, ktorý vám skrášli vaše prostredie a pomôže vyčistiť jeho energiu. Môžete si ich nasypať do sklenenej alebo keramickej misky, do vázy alebo pod.
Magnezit - má výrazné harmonizujúce účinky. Pomôže nám, aby sme sa cítili v harmónii, v pokoji a dovolili nám a ostatným aby sme boli takými akí sme. Uvoľňuje napätie a stres, má upokojujúce účinky na ľudské city, prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu. Je veľmi vhodný pre citlivých, nervóznych a ustráchaných ľudí. Otvára srdcovú čakru a podporuje k úprimnej láske - vrátane lásky k sebe. Podporuje pozitívny prístup k sebe samému, trpezlivosť a oddanosť a schopnosť načúvať. A takisto v nás stimuluje nesebeckú, precítenú lásku. Keďže obsahuje veľké množstvo magnézia, pomáha uvoľňovať svaly, blahodárne pôsobí pri menštruácii, na žalúdok, črevá, kŕčové žily, bolesti močového mechúra, ľadvinové kamene, hojí kosti, zubné kazy, prináša úľavu pri bolestiach hlavy, urýchľuje metabolizmus tukov, rozptyľuje cholesterol, pomáha pri srdcových poruchách, pôsobí aj proti rakovine.
Starostlivosť: pred prvým použitím a potom pravidelne (cca 2-4x za mesiac) umyte pod prúdom vlažnej vody a nechajte nabiť pri mesačnom svetle.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre podporu zdravia a harmónie, pre regeneráciu organizmu, pre upokojenie, na uvoľnenie a pokojný spánok doporučujeme umiestniť Východne - v sektore Zdravia a rodiny.
- pre podporu dobrých partnerských vzťahov, pre čisté vzťahy doporučujeme umiestniť Juhozápadne - do sektoru vzťahov.
- pre uzemnenie myšlienok pri štúdiu doporučujeme umiestniť na pracovnom stole alebo v ateliéri a pod. doporučujeme umiestniť Severovýchodne - v sektore Vzdelania a Vedomostí.

Krajina pôvodu: Zimbabwe.
Foto ilustračné, v cene nie je miska, ktorá slúži ako dekorácia na fotografii.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.