Turmalín čierny v Krištále, balíček 100 g

100 g balíček drobných opracovaných kamienkov Turmalínu čierneho v Krištále, ktoré vám skrášli vaše prostredie a pomôže vyčistiť jeho energiu. Môžete si ich nasypať do sklenenej alebo keramickej misky, do vázy alebo pod.

Turmalín čierny (Skoryl) je výnimočný jedinečný kameň, pretože nemá nikdy nepriaznivé účinky a navyše je to ochranný kameň, ktorý pôsobí vždy v prospech svojho nositeľa a prináša mu radosť (ochraňuje pred urieknutím, pred negatívnymi energiami zvonka, ale aj pred tými, ktoré vytvárame my sami, ochraňuje pred elektrosmogom (TV, počítač, mikrovlnka), deaktivuje geopatogénne zóny. Vťahuje do seba nepriaznivé pôsobenie iných ľudí (závisť, nedôveru, hnev, zlobu) a to tak, že ak ho máme pri sebe, alebo blízko seba, tak tieto negatívne vibrácie v tej chvíli veľmi nepociťujeme. Odstraňuje stres, zlosť, strach, zvyšuje sebadôveru, vedie nás k nezávislosti, k pokoju. Pomáha nám získať nadhľad. Je dobrým pomocníkom pri chápaní samých seba, ale aj iných. Pomáha realizovať naše sny - hovorí sa, že keď si tento kameň položíte pod vankúš, potom už vraj postačí si ho len predstaviť vo svojej mysli a vysloviť želanie - takto akoby "vložiť" do neho svoje želanie - vraj se splní...
Liečebné účinky: zápaly nervov, dýchacie problémy, mozgové príhody, ochorenia pľúc, bronchitída, poruchy štítnej zľazy, zápaly mozgových blán, poruchy srdcového svalu, posilňuje krvný obeh, pozitívne vplýva na redukciu tuku, reguláciu vody v tele, posilňuje imunitný systém, prospešný pri virózach, reguluje využitie vitamínov v tele, pomáha pri chudokrvnosti, pri zápale spojiviek, uľahčuje pôrod, lieči detské choroby, podporuje rozvoj svalov.
Krištáľ má ochranné účinky pred elektrosmogom, zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja - zosiľňuje účinky Turmalínu. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Je to univerzálny liečivý kameň - na všetky zdravotné problémy. Lieči aj rakovinu.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre podporu zdravia a harmónie, pre upokojenie, uvoľnenie a pokojný spánok doporučujeme umiestniť Východne - v sektore Zdravia a rodiny.
- na ochranu pred nepriaznivými vplyvmi môžete umiestniť vo vstupnej miestnosti, hale, pri vchode, aleob na nočnom stolíku.
- pre uzemnenie myšlienok pri štúdiu doporučujeme umiestniť na pracovnom stole alebo v ateliéri a pod. doporučujeme umiestniť Severovýchodne - v sektore Vzdelania a Vedomostí.

Krajina pôvodu:
Brazília.
Foto ilustračné, v cene nie je miska, ktorá slúži ako dekorácia na fotografii.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.