Liečivý Ametyst, Ruženín a Krištáľ L-XL

Ametyst detoxikuje organizmus. Pôsobí ukľudňujúco a uvoľňujúco. Používa sa tiež na zmierňovanie bolesti a pri liečení vlasov, kože (akné) a zubov. Taktiež pomáha pri problémoch, ktoré súvisia s dýchacími ťažkosťami a pľúcami a pri tráviacich problémoch (pokladá sa na oblasť žalúdka alebo čriev). Pomáha pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a epilepsii.

Krištáľ
nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierni bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Používa sa i k zastaveniu krvácania.

Ruženín podporuje krvné cievy okolo srdca. Pomáha čistiť orgány tela. Posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a zvyšuje plodnosť.
Podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach. Zmenšuje vrásky a celkovo potláča príznaky starnutia. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.

Krištáľ, Ametyst a aj Ruženín majú silný ochranný vplyv pred elektromagnetickým žiarením. Ekologický technici zistili, že napr. vibrácie ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!

Veľkosť Ruženínu L-XL:
dĺžka cca 3-4 cm.
Veľkosť Ametystu L-XL: dĺžka cca 3-4 cm.
Veľkosť Krištálu L-XL: dĺžka cca 3-4 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.