Liečivý Ametyst prírodný L-XL, 1 ks

AMETYST - silný kameň ochrany, ochraňuje pred negatívnymi energiami ostatných, pred urieknutím (premení psychický útok na lásku), pred elektrosmogom (tv, počítač, mikrovlnka - pre tento účel doporučujeme umiestniť v ich blízkosti), postará sa o príjemné sny ak ho umiestnite na nočný stolík a zbaví nespavosti. Transformuje nižšie typy energie na vyššie na spirituálnej i éterickej rovine. Pomôže vám pomôže vyčistiť energiu okolo vás, prečistiť čakry a vašu auru, ale takisto aj celkovo pozitívne ovplyvniť celý váš život. Je kameňom duchovnej čistoty a meditácie. Pri meditácii - pomáha skľudniť myseľ, obrátiť pozornosť dovnútra a nájsť svoju vlastnú múdrosť, podporuje duševnú pozornosť a koncentráciu. Má silu vniesť rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou, harmonicky pôsobí na milostný život. Ametyst je symbolom vnútornej čistoty, obetavosti, nezištnosti a duchovnej lásky. Nastoľuje zmysel pre spravodlivosť a čestnosť. Jeho energia nám dáva odvahu zbaviť sa starých návykov, predstáv a emócií a nahradiť ich novými, lepšími. Je veľmi nápomocný pri zbavovaní sa závislosti na alkohole a drogách.
Liečebné účinky: podporuje tvorbu hormónov, harmonizuje metabolizmus, posiľňuje vylučovacie orgány, imunitný systém. Je to skvelý čistič krvi. Zmierňuje bolesti hlavy, uvoľňuje napätie. Lieči rany, zmenšuje podliatiny, odstraňuje opuchy. Pomáha pri poruchách sluchu. Lieči nerovnováhu žalúdočného a dýchacieho systému - pre toto pôsobenie doporučujeme prikladať na oblasť žalúdka alebo čriev. Blahodárne pôsobí na črevá, reguluje stav črevnej flóry, odstraňuje parazity, zlepšuje vstrebávanie vody. Detoxikuje organizmus. Čistí auru. Pomáha pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a epilepsii. Používa sa tiež na zmierňovanie bolesti a pri liečení vlasov, kože (akné) a zubov.
Priradené čakry: Ametyst stimuluje siedmu korunnú čakru (Sahasrara čakra). Taktiež otvára šiestu čakru - Tretie oko (Ajna čakra). Stimuluje aj hrdelnú - piatu čakru (Visuddha čakra) a pomáha nám lepšie a jasnejšie sa vyjadrovať.
Astrologické priradenie znamenia: je zvlášť nápomocný pre znamenia: Ryby, Baran, Strelec, Panna, Škorpión, Lev, Kozorožec. Vhodný je však pre všetky astrologické znamenia. Doporučujeme vyberať intuitívne, ale ak tento výber nie je pre vás vhodný, môžete sa riadiť podľa tohto astrologického priradenia.
Veľkosť L-XL: dĺžka cca 3-4 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 3,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.