Prívesok Mandala ÓM 1

Prívesok Mandala so znakom ÓM a Lotosom zaliaty kryštalickou živicou na koženom lanku ukončenom s retiazkou. Ručne vyrobené s láskou.

Mandaly vyjadrujú jednoduchú pravdu, že v každom kruhu, tak ako v duši človeka, je stred. Tento stred je živý a silný, má veľkú príťažlivosť. Byť v strede znamená o všetkom vedieť, vnímať všetko okolo seba rovnocenne, mať ku všetkému rovnako blízko. Stred mandaly má najväčšiu príťažlivosť, preto dodáva zobrazenému symbolu aj veľa sily. Okolo stredu v kruhových formách sa často opakujú rôzne ozdoby, ornamenty a geometrické formy. Takýto vyzdobený okrúhly obraz má veľkú vnútornú silu a dokáže na človeka silno zapôsobiť - po duchovnej i zdravotnej stránke. Preto je dôležité, aby sa mandaly vždy tvorili s láskou :). Je na každom, ktorá mandala ho osloví, pritiahne, každý z nás je schopný cítiť, čo sa mu páči, priťahuje ho. Často sú pre nás práve tieto veci nápomocné :)
ÓM - Staroveký indický znak, ktorý vystupuje v hinduistickom náboženstve. Je to vizuálna forma magického zvuku, mantry, uľahčujúce "videnie", osvietenie a zjednotenie s najvyšším princípom. Umiestnenie na lotosovom kvete prináša stav pokoja. Je symbolom absolútna, zjednotenia všetkých múdrosti.
Rozmery: priemer prívesku je 25 mm, dĺžka lanka je 45 cm.
Farba: zeleno-žlto-modrá, lanko čiernej farby.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,20 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.