Prívesok Lapis lazuli ceruzka 1

6-hranný prívesok v tvare ceruzky z Lapisu Lazuli, ktorý môžete používať aj na liečiteľské účely alebo na očisťovanie priestoru. Môžete ho nosiť nielen na krku, ale aj zavesiť v bytovom priestore na očistenie prostredia. Takáto ceruzka môže slúžiť aj ako generátor. Je to dobrý tvar na výrobu energie. Takýto generátor produkuje a optimalizuje liečiteľskú energiu a súčasne pomáha sústreďovať a prejasňovať zámery a ciele svojho majiteľa. Ale môžeme ho použiť aj na samotné liečenie ako liečiteľský špic - keď ho umiestnite hrotom od tela je schopný odviesť energiu preč. Ak ju namierite smerom k telu, tak energiu naopak privádza.
Berieme do úvahy aj pôsobenie kameňa, z ktorého je prívesok vybrúsený:
Lapis lazuli
je sfarbený do kráľovskej modrej so zlatými odleskami. Tieto farby symbolizujú vnútornú hĺbku a najvyššie svetlo vnútornej harmónie. Prebúdza v nás vnímavosť, citlivosť, lásku, krásu. Otvára dušu do nekonečnosti večného vesmíru. Prehlbuje vnútorný zrak. Lapis lazuli dodáva pocit bezpečia a istoty. Jeho hlavné pôsobenie je na duchovnej úrovni. Dáva schopnosť prenášať do reality, to čo cítime a vidíme vo vnútri. Ak Lapis lazuli zahrejete na slnku, je nápomocný pri zápaloch, opuchoch, znižuje teplotu, vyrovnáva vysoký krvný tlak, zmierňuje bolesti pri menštruácii, depresie, bolesti hlavy, ktoré pochádzajú z pocitov neistoty. Je to kameň priateľstva. Podporuje harmóniu v medziľudských vzťahoch. Vraj odoháňa nešťastie. Doporučujeme ho používať pri meditácii a pri telepatii. Má veľmi silný vplyv na posilnenie sebadisciplíny. Posilňuje intuíciu, nahliadnutie a chápanie vlastného vnútra, rozpoznávanie a chápanie skrytých významov. Podporuje rast nášho ducha, pomáha nám chápať a poznávať vyšše súvislosti.
Liečebné účinky:
lieči nespavosť, ochorenia žlčníka, znižuje horúčky, bolesti hlavy, neutralizuje jednovaté látky v tele. Pretože posilňuje tkanivá, doporučuje sa pri rakovine. Pomáha pri liečení očných chorôb, pozitívne vplýva na bolesti a kŕče.
Rozmery: cca výška 3.2 cm x šírka 0.8-.1.2 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.