Prívesok+retiazka Paua mušľa - Kozorožec

Prívesok (1.7 x 1.4 cm) pre znamenie Kozorožec (22.12.-21.1.) s retiazkou (cca 45 cm) zdobený Paua mušľou - kvalitne pochrómované (po používaní nezčernáva).

Paua pochádza z maorštiny a ide o druh lastúry s neopakovateľnou, úplne výnimočnou kresbou. Maorovia túto perleť používali na zdobenie svojich drevených sôch (oči) a na niečo také krásné, ako je paua perleť nemohli zabudnúť ani šperkári.
Perleť symbolizuje ženskosť, ženský princíp a to svojim guľatým leskom, miernosťou ale aj svojou premenlivosťou. Rozvíja v nás zmysel pre krásu a dokonalosť, láskyplnosť, nehu a snahu o harmóniu.
Svojho majiteľa ochraňuje pred nehodami a nešťastím a dokonca nás pred nimi aj varuje zmenou svojho vzhľadu.
Liečebné účinky: vďaka svojmu zloženiu ovplyvňuje najmä stavbu kostí a zubov. Podporuje nervový systém, bráni svalovici a svalovým kŕčom a chráni pokožku pred spálením. Perleť pomáha ako prevencia proti páleniu "žáhy", proti zápalom ústnej dutiny a zápalom nervov. Vplýva na znižovanie horúčky, upravuje tráviace problémy a znižuje citlivosť voči alergénom. Jej účinok však nie je nejaký výrazný, ale skôr jemný.
Retiazka s príveskom je zabalená v plastovej priehľadnej krabičke.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 4,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.