Prívesok Chryzokol (Tvorivosť)

Prívesok Chryzokol so strieborným uchytením (tibetské striebro), koža nie je v cene, slúži len na dotvorenie fotografie. Môžete si však zakúpiť v našej ponuke.
Chryzokol
- tento nádherný zelenomodrý kameň sa považuje za "mladšieho brata" tyrkysu. A navyše má podobné vlastnosti ako malachit a azurit. Jeho nežné pôsobenie vyvoláva mier, lásku, súžitie s prírodou, harmóniu tela a ducha. Aktivuje inšpiráciu, tvorivosť, je nápomocný pre umelcov. Podporuje nás obdivovať zázraky prírody, dokonalosť všetkých foriem života. V ťažkých časoch prináša nádej. Pomáha odbúravať vnútorné bariéry, čo nám pomáha pri lepšej komunikácii s ostatnými. Pomáha nám lepšie pochopiť seba a druhých. V strese má ukludňujúce účinky. Chryzokol vyháňa negatívne energie všetkého druhu, čo vám pomôže reagovať na neustále sa meniace situácie s pokojom, vyrovnanosťou a zásobou vnútorných síl.
Liečebné účinky: je veľmi dobrým spoločníkom pri znižovaní horúčky, lebo má chladivý a upokojujúci účinok, je nápomocný preto aj pri popáleninách, pri liečení angíny, pri menštruácii, pri pôrodoch, reumatizme a ischiase. Upokojuje nepokojné srdce a reguluje krvný tlak. Na sakrálnej čakre upokojuje tráviace orgány, harmonizuje žľazy s vnútorným vylučovaním.
Náš tip: pokladajte na krčnú alebo na srdečnú čakru - zníži to vaše bolesti. Pri meditácii je účinné pokladanie na tretie oko.
Rozmery cca: výška 2 cm x šírka 1.5-2 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.