Prívesok Turmalín + Krištáľ gulička, ceruzka

Prívesok v tvare nezastrúhané ceruzky z Turmalínu čierneho s guličkou z Krištáľu. Prívesok môže poslúžiť nielen ako ozdoba na krku, ale môžete ju používať pri práci s čakrami, na liečiteľské účely, môžete ju použiť aj namiesto virgule alebo prútika pri diagnostikovaní chorôb z ľudských orgánov tela alebo aj na očisťovanie priestoru. Takáto ceruzka môže slúžiť aj ako generátor. Je to dobrý tvar na výrobu energie. Takýto generátor produkuje a optimalizuje liečiteľskú energiu a súčasne pomáha sústreďovať a prejasňovať zámery a ciele svojho majiteľa. Ceruzky z drahých kameňov sú tradičné liečiteľské pomôcky šamanov, liečiteľov a metafyzikov. Z mýtov a legiend je známe, že ich používali vysoko vyspelí liečitelia z Atlantídy a veľa ďaľších jej dnešných používateľov verí, že magické ceruzky sa znova navracujú v súčasnosti do sveta, aby zavŕšili úlohu, ku ktorej boli pôvodne naprogramované. Majú schopnosť sústrediť energiu do špičky. Takýmto tvarom ako je ceruzka sa sústreďuje energia v priamom smere. Môže sa použíť pri liečení alebo pri rôznych rituáloch. Ak sa namieri na telo, dokáže z nej rýchlo vyslať energiu .Pokiaľ je ceruzka obrátená naopak - od tela hrotom, energiu z tela odstraňuje. Liečivá sila ceruzky sa zvýši, pokiaľ sa týmto zámerom naprogramuje. Pri používaní ceruzky je dôležité aby sme si uvedomili vesmírnu liečivú energiu - otvoriť sa jej a nechať jej vstúpiť a plynúť vašou korunnou čakrou, potom ďalej cez paže a ruky a odtiaľ do pacienta.

Tu treba brať do úvahy vzájomné pôsobenie čierneho Turmalínu a Krištálu. Významných faktom je, že Krištál je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý krištál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Krištáľ pohlcuje, ukladá, uvolňuje a reguluje energiu, odstraňuje bloky, svalové kŕče, ochraňuje pred rádiáciou. Čistí a uzdravuje jednotlivé fyzické orgány, ale takisto aj na tej jemnejšej úrovni (vyššie telá). Na duchovnej úrovni zvyšuje krištál enegiu na najvyššiu možnú mieru. Krištál v sebe ukladá informácie ako prírodné počítače a súčasne predstavujú duchovnú knihovňu, ktorá čaká, kedy do nej niekto vstúpi aby získal vyššie Pravdy.  Krištál je najdokonalejší liečivý kameň a je možné použiť ho pri riešení akéhokoľvek problému. Podporuje činnosť imunity, privádza telo do rovnováhy. Je výborný na hojenie popálenín, harmonizuje čakry a dostáva ich do súladu s vyššími jemnohmotnými telami.
Turmalín je výnimočný jedinečný kameň, pretože nemá nikdy nepriaznivé účinky a je to navyše ochranný šamanský kameň, ktorý pôsobí vždy v prospech svojho nositeľa a prináša mu radosť. Odstraňuje stres, zlosť, strach. Je dobrým pomocníkom pri chápaní samých seba, ale aj pri chápaní druhých. Zvyšuje sebadôveru, nezávisloť. Pomáha nám získať nadhľad v situáciach, ktoré nás rozčuľujú. Udržuje v harmónii mužskú a ženskú energiu, prepája, čistí, harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury. Čierny turmalín (skoryl) patrí k drahokamom. Tvorí kryštály, ktoré niekedy dosahujú až veľkosti niekoľkých metrov. Nazýva sa ešte aj "elektrický kameň", lebo pri zahriatí, alebo trení tvorí na svojom povrchu elektrické pole. Má schopnosť pohlcovať a prepúšťať prechádzajúce svetlo a to v rôznych smeroch. V Oriente bol dlho používaný ako kameň, ktorý prinášal energiu, vyrovnanosť, mier, priateľstvo, lásku. Hovorí sa, že turmalín je studňou mladosti. Pomáha realizovať naše sny. Mal by sa nosiť blízko srdca. Lieči zápaly nervov, dýchacie problémy, mozgové príhody, ochorenia pľúc, bronchitída, poruchy štítnej zľazy, zápaly mozgových blán, poruchy srdcového svalu, posilňuje krvný obeh, pozitívne vplýva na redukciu tuku, reguláciu vody v tele, posilňuje imunitný systém, je prospešný pri virózach, reguluje využitie vitamínov v tele, pomáha pri chudokrvnosti, pri zápale spojiviek, uľahčuje pôrod, lieči detské choroby, podporuje rozvoj svalov.
Rozmery cca: výška 4.5-5 cm x šírka 4 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.