Prívesok Vltavín 4

Prívesok z Vltavínu so strieborným uchytením.
Vltavín
alebo Moldavit je ďaľším kameňom nového veku - new age stone. Jedná sa o jednu z foriem tektitov, ktorým sa prisudzuje mimozemský pôvod súvisiaci s dopadom gigantického meteoritu na Zem. Žiarou spôsobenou dopadom nebeského telesa, sa roztavili horniny a rozleteli sa do veľkej diaľky, kde vznikli dnešné náleziská Vltavínu. Vltavín predstavuje splynutie mimozemských energií s Matkou Zemou. Jedná sa o vzácny kameň. V súčasnej dobe sa nachádza na brehoch rieky Vltavy a je nepravdepodobné, že by sa podarilo objaviť kdekoľvek inde na svete nové nálezisko. Postupom času sa zdroje tohoto kryštálu vyčerpajú.
Vltavín sa používa ako talizman či amulet prinášajúci šťastie a plodnosť. Napomáha premene človeka a vyliečenie samotnej Zeme a že nastáva čas, aby sme energiu skrytú v tomto kryštále začali používať múdrejšie. Má veľmi aktivujúci vplyv na iné kryštály, ktoré podporuje k vyšším vibráciam. Vltavín pomáha pri relaxácii, navodzuje veštecké sny. Je použiteľný univerzálne. Umožňuje komunikáciu s vyšším Ja s mimozemskými entitami. Je obdarený mimoriadne vysokými vibráciami, ktoré otvárajú a čistia rôzne bloky a harmonizujú čakry.
Liečebné účinky: zmierňuje bolesti hllavy, odstraňuje únavu, malátnosť, zvyšuje imunitu, používa sa pri chrípke a chudokrvnosti. Učí nás hľadať príčiny a zdroje nerovnováhy, čím napomáha ich uvoľňovaniu a následnému liečebnému procesu. Vltavín sa dá použiť ako pomôcka pri stanovení diagnózy.
Priradená čakra: korunná (Sahasrara) - Vltavín rezonuje s korunnou čakrou, otvára ju, aby dokázala vnímať najvyššieho duchovného sprievodcu.
Ak si položíte Vltavín na krk, nadväzuje spojenie s medziplanetárnymi poslami, najmä tými, ktorý majú na starosti ekologický stav Zeme a jej uzdravenie.
Upozornenie: Vltavín je krehší kameň, nemal by sa preto čistiť soľou, aby nenarušila jeho povrch.
Rozmery prívesku: výška 2.4 cm x šírka 1.8 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 31,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 31 bodov.