Prívesok srdce Strelec, Jaspis dalmatín

Prívesok srdce Jaspis dalmatínsky pre znamenie Strelec 23.11.-21.12. je pekne zabalený v priesvitnom obale, spolu s kožou na zavesenie prívesku, vhodné ako darček. K prívesku je priložená kartička. Na jej zadnej strane nájdete rozdelenie základných kameňov k znameniam a ich základný význam pôsobenia.
Jaspis dalmatínsky j
e charakteristický svojím vzhľadom, pripomínajúcim kožu dalmatína. Tento kameň nám pomáha vidieť samých seba takých, akí sme a učí nás skromnosti. Jaspis dalmatínsky zároveň pôsobí ukľudňujúco a vyvažujúco. Pomáha ľuďom, ktorí sa ocitli v strete záujmov alebo sú vystavení konfliktom. Zmierňuje alebo celkom odstraňuje rozčarovanie a pomáha rozvinúť naše psychické schopnosti. Podporuje umelecké a kreatívne prejavy. Ochraňuje pred nočnými morami, negatívnym myslením a skleslosťou. Výborný pre ľudí, ktorí sa nevedia uvoľniť a zabaviť - vnáša im do života zmysel pre radosť a zábavu.
Liečebné účinky: Jaspis dalmatínsky regeneruje a lieči poškodené tkanivá. Čistí krv a pomáha udržať si dobrú pamäť do vysokého veku. Priaznivo pôsobí i proti depresii.
Rozmery: cca 2.2 x 2.2 cm, koža dĺžka cca 100 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 3,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.