Prívesok Akvamarín natur

Prívesok Akvamarín natur s uchytením v striebre. V cene nie je koža ako na foto, slúži len ilustračne. Ale môžete si ju u nás objednať v eshope.
Rozmery cca: výška 2-2.5 cm x šírka 1.4-1.5 cm.
Akvamarín symbolizuje odvahu, upokojuje myseľ, zmierňuje agresivitu, povzbudzuje nás k odvahe, pretože zaháňa strach, obavy a stres. Pomáha duši, aby sa stala miestom nesebeckej lásky a liečivej sily. Pozitívne pôsobí na vyjadrovanie, komunikáciu, napomáha nám k tvorivému a slobodnému vyjadreniu sa. Prečisťuje naše myšlienky, podporuje nás k pocitu vnútornej slobody a zvyšuje schopnosť intuície.
Liečivé účinky: pomáha pri pľúcnych chorobách, ochoreniach dýchacích ciest, pri kožných alergiách, sennej nádche. Reguluje činnosť štítnej žľazy. Prikladá sa na oblasť na krku alebo sa nosí na krátkej retiazke. Pre zmiernenie kožných alergií vložte na noc do čistej vody a ráno sa vyberte. Vodný výluh z akvamarínu potom pite počas dňa v malých dúškoch, alebo ním môžete omývať problematické miesto. Takisto akvamarín pomáha upokojiť unavené oči a je prospešný pri slabnúcej krátkozrakosti. K takémuto účelu si položte akvamarín na čelo medzi obočím (tretie oko) a ďaľšie dva kamienky akvamarínu na očné viečka. Pri problémoch s močovým mechúrom, žalúdkom a ľadvinami priložiť na slnečné pleteno, pri bolestiach šije na zátylok, pri bolestivých nervoch na postihnuté miesta.
Astrologické priradenie: je zvlášť nápomocný pre znamenia Ryby, Váhy, Vodnár a Blíženci. Ale je vhodný pre všetky znamenia.
Priradená čakra: hrdelná čakra Visudha.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.