Prívesok Krištáľ merkaba

Prívesok v tvare merkaby z Krištáľu.
Rozmery cca: šírka 2-2.5 x 2-2.5 cm.

Pôsobenie Krištáľu:
Krištáľ pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí, chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie, vnáša do duše jasno a čistotu, nabíja nás neustále novou energiou a silou. Symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Liečebné účinky: Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou, lieči, zmierňuje bolesti, používa sa i k zastaveniu krvácania, pomáha pri migréne. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach.

Dôležitý je aj tvar prívesku - merkaba.
V starom Egypte vraj merkaba umožňovala cestovať v iných dimenziách - považovali ju za "vozidlo", ktoré dopraví ducha do iných úrovní vedomia. Neskôr sa zasa používala v židovských rituáloch, pretože jej tvar vyobrazuje trojrozmernú Dávidovu hviezdu. Ide o multidimenzionálny obrazec, ktorý svojím "dokonalým" tvarom prestupuje veľa dimenzií. Niekedy sa nazýva výťahom alebo vstupnou bránou, ktorou sa dostanete za hranice našeho bežného poznania. Merkaba sú vlastne dve spojené pyramídy, ktoré zastupujú dualitu energií Jing a Jang tu na Zemi. Vďaka dokonalému prepojeniu týchto energií a ich zjednoteniu ide o veľmi silný zdroj sily. Správne využitie "merkaby" nám napomáha k hlbokej a plnohodnotnej meditácii, vizualizácii, prepojovaniu energií. Mer znamená v preklade svetlo, Ka znamená duch, Ba znamená telo. Práca s merkabou je považovaná za vysoké mystické učenie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 5,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.