Prívesok Kvet života 3

Prívesok Kvet života zaliaty kryštaličkou živicou na koženom lanku čiernej farby, ukončený retiazkou na zapínanie.
Kvet života
je ezoterický symbol, ktorý popisuje posvätnú geometriu, ktorá stvorila vesmír a určuje prirodzené procesy ako je delenie buniek alebo pohyby hviezd, sĺnk a planét. Kvet života je forma, ktorá charakterizuje život ako proces založený na čase, rytmoch, hodinách, dňoch, mesiacoch, pohyboch nebeských telies, behom ktorých získavajú myšlienky svoju podobu a semienka rastú. Kvež života predstavuje okamžik, keď bol stvorený vesmír. Ukazuje nám, že všetko je prepojené nedelitelnou jednotou. Pripomína nám náš vzťah k celku. Dovoľuje nám porozumieť príčinám stvorenia.
Mandaly
vyjadrujú jednoduchú pravdu, že v každom kruhu, tak ako v duši človeka, je stred. Tento stred je živý a silný, má veľkú príťažlivosť. Byť v strede znamená o všetkom vedieť, vnímať všetko okolo seba rovnocenne, mať ku všetkému rovnako blízko.
Stred mandaly má najväčšiu príťažlivosť, preto dodáva zobrazenému symbolu aj veľa sily. Okolo stredu v kruhových formách sa často opakujú rôzne ozdoby, ornamenty a geometrické formy. Takýto vyzdobený okrúhly obraz má veľkú vnútornú silu a dokáže na človeka silno zapôsobiť - po duchovnej i zdravotnej stránke.
Rozmery:
priemer prívesku je 2.7 cm, dĺžka lanka je 45 cm, lanko má šrobovací uzáver.
Farba: broskyňovohnedá (jemne do oranžova) s fialovou, kožené lanko čierne.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,20 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.