Prsteň Achát s korálkami, elastický

Zaujímavý elastický prsteň s Achátovými kamienkami (navrchu) kombinovaný so šitými drobnými rokajlovými korálkami - v tejto časti je elastický. Nevšedný a originálny módny doplnok oživí váš vzhľad v bežných ale aj slávnostných dňoch. Je pružný, teda hodí sa každému.
Šírka prsteňa:
cca 1.5 cm.
Farba: cyklámenová, tento prsteň je dofarbovaný (môže zanechať na koži farebnú stopu - pri styku s chemikáliou, pri potení, umývaní a pod.).

Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S Achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je Achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
Astrologické priradenie:
Blíženci, Býk, Panna, Škorpión
Priradená čakra: ku čakrám sa priraďuje podľa svojej farby. Všetky Acháty dokážu odblokovať hociktorú čakru.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 5,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.