Serafinit L, 1 ks

Serafinit - "anjelský kameň" (!naľaďuje" na vyššie vibrácie, "pomáha" komunikovať s anjelmi), "podporuje" vnímavosť, ostražitosť, intuíciu, "dodáva" telu vyššie jemnejšie vibrácie, empatiu, chápavosť, citlivosť, diplomaciu, vnútornú silu, zmysel života, telesno preniknuté svetlom ducha, koncentráciu, povzbudenie, reálny pohľad bez skresľovania, správne rozhodnutia, "urovnáva" zmätky, "harmonizuje" výkyvy nálad, "upokojuje" v strese, "prináša" poriadok, pokoj, transformáciU, aktiváciU čakier, harmóniu medzi fyzickou a univerzálnou energiou, narušenie starých vzorcov správania sa, ktoré nám stoja v ceste.
Liečivé schopnosti: nervy, mozgové bunky, krv, vnútorné orgány, vylučuje škodlivé látky, odkysľuje organizmus, posiľňuje väzivo a svalstov, podporuje činnosť pečene a obličiek, zmierňuje bolesti, pomáha pri chudnutí (rozpúšťa tukové vankúšiky a "pomáha" nám prijať svoje telé také aké je a milovať ho).
Priradená čakra: doporučuje sa pokladať na srdcovú čakru, ktorú chráni a vysiela k nej bezpodmienečnú lásku. Niekedy sa spája aj s korunnou čakrou, pretože nám pomáha napojiť sa na vyššie vibrácie. Ale taktiež ho možno použiť pri ktorejkoľvek čakre na vyváženie a rozprúdenie energií.
Veľkosť:
dĺžka cca 2.7-3 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 13,95 €
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 13 bodov.