Shamballa náramok Škorpión, Turmalín

Shamballa náramok s guličkou Turmalínu čierneho o priemere 1 cm pre znamenie Škorpióna. Vyberte si z možností: dámsky alebo pánsky. Veľkosť každého náramku sa dá roztiahnutím alebo stiahnutím ešte upraviť.
Farba: čierna.
Škorpión: 23.10. -21.11.: je zdržanlivý až skeptický, má svoje osobné kúzlo.
Prírodný živel: Voda.
Planeta: Pluto, Mars.
Šťastné kamene: Turmalín, Hematit, Jaspis červený, Malachit, Obsidián, Rubín, Granát.

Turmalín čierny (Skoryl) je ochranný kameň, ktorý pôsobí vždy v prospech svojho nositeľa a prináša mu radosť. Vťahuje do seba nepriaznivé pôsobenie iných ľudí, závisť, nedôveru, hnev, zlobu a to tak, že ak máme čierny Turmalín pri sebe, tak tieto negatívne vibrácie v tej chvíli veľmi nepociťujeme. Odstraňuje stres, zlosť, strach. Je dobrým pomocníkom pri chápaní samých seba, ale aj pri chápaní druhých. Takisto nás ochraňuje pred vlastnou zlosťou a zlobou a pomáha nám nájsť vnútornú orientáciu duše. Zvyšuje sebadôveru, nezávisloť, vedie nás k nezávislosti, k pokoju, k zdravému sebavedomiu. Ochraňuje pred škodlivým elektrožiarením - TV, počítač, mikrovlnka a vraj veľmi účinne deaktivuje patogénne zóny. Hovorí sa, že keď si tento kameň položíte pod vankúš, potom už vraj postačí si ho len predstaviť vo svojej mysli a vysloviť želanie - takto akoby "vložiť" do neho svoje želanie - vraj se splní...
Liečebné účinky: zápaly nervov, dýchacie problémy, mozgové príhody, ochorenia pľúc, bronchitída, poruchy štítnej zľazy, zápaly mozgových blán, poruchy srdcového svalu, posilňuje krvný obeh, pozitívne vplýva na redukciu tuku, reguláciu vody v tele, posilňuje imunitný systém, je prospešný pri virózach, reguluje využitie vitamínov v tele, pomáha pri chudokrvnosti, pri zápale spojiviek, uľahčuje pôrod, lieči detské choroby, podporuje rozvoj svalov.
Turmalín čierny má na svojom povrchu ryhy, nie je to však vada kameňa. Tieto ryhy zvyšujú energetický tok Turmalínu, čím z tohoto kameňa robia vynikajúcu pomôcku na liečenie, zvyšovanie energie a odstraňovanie blokov.

Môžeme vám vyrobiť náramok s inou farbou šnúrky, na výber farby: hnedá, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.