Shamballa náramok Hematit, detský

Shamballa náramok Hematit, guličky 9 ks o priemere 0.8 cm.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 13-17 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím alebo roztiahnutím šnúrky. Rozpätie je vhodnejšie skôr na užšiu dámsku ruku alebo na detskú ruku.
Farba: šnúrka čierna, guličky lesklé oceľovo-čierne.
Hematit má regeneračné a liečivé účinky. Pomáha aktivovať zdroje síl a čeliť požiadavkách života s väčšou silou a pokojom. Silné vibrácie Hematitu odstraňujú stavy slabosti a podporujú tvorbu krvi a buniek. Po chorobe podporuje Hematit regeneračné sily tela, zaspávanie a celkový spánok. Hematit sa zvykne inak nazývať aj kameňom rozumu. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco a uzemňujúco. Pomáha s netradičným myslením, logikou a matematikou. Znižuje negativitu v postojoch i myslení a pomáha vyvažovať telo, myseľ a ducha. Taktiež nám pomáha sústrediť sa, zvyšuje silu vôle, dôveru v chod vecí a vo vlastné schopnosti. Zlepšuje pamäť a pomáha neobvyklým zvratom v myslení - odstraňuje sebaomedzujúce presvedčenia. Odstraňuje negativitu a podporuje mier a neagresivitu. Vynikajúco nás stabilizuje v prítomnosti. Dodáva fyzickú i mentálnu silu.
Liečebné účinky: lieči, regeneruje, používa sa aj na zastavenie krvácania a pomáha pri zlej zrážanlivosti krvi a chudokrvnosti, pri nervových poruchách a nespavosti.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.