Shamballa náramok tyrkysový 7

Shamballa náramok so 7 tyrkysovými trblietavými guličkami o priemere cca 0.8 cm, so 4 čiernymi lesklými guličkami o priemere cca 0.8 mm a s 2 malými čiernymi lesklými guličkami o priemere cca 0.5 cm na konci šnúrok. Rozpätie náramku: 16.2-19.2 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím šnúrok.
Farba:
guličky tyrkysová a čierna, šnúrka čierna.
Shamballa náramky sú náramky zdravia a životnej energie. Vvznikli v Tibete a sú inšpirované budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Shamballa náramky sú veľmi obľúbené medzi umelcami, športovcami, spevákmi či rôznymi celebritami. Tieto náramky sa v poslednej dobe stali veľkým trendom a vyhľadávaným módnym doplnkom.
Shamballa je liečebný systém vlastnej energie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Shamballa náramky pomáhajú tento systém naštartovať. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, je podľa tohto učenia prijímateľom energie. O to viac účinne, že sú vyrábané ručne - je v nich duša umelca.
"Ak budete mať niekedy pocit, že vaše ruky su prikrátke nato, aby sa mohli dotknúť neba, nebojte sa, lebo vždy tu bude anjel, ktorý k vám natiahne ruku, aby ste sa stretli na pol ceste"... požehnanie od Anjela.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 5,75 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.