Shamballa náramok Jadeit + Unakit

Autorský handmade Shamballa náramok s guličkami Jadeitu a Unakitu.
Nastaviteľný rozmer náramku, veľkosť je možné nastaviť stiahnutím alebo roztiahnutím šnúrok.
Farba: Jadeit svetlozelená, Unakit zelená miestami červená zemitá, šnúrka hnedá.
V ponuke aj iné farby šnúrok, vyrobíme na mieru podľa vašej požiadavky ak
Jadeit - je kameň ktorý prináša šťastie, empatiu a pokoj, aktivuje miernosť a vyrovnanosť, uľahčuje komunikáciu a napomáha harmonickému vzťahu partnerov. Dodáva nám pocit blaženej a vyrovnanej spokojnosti. Pomáha pri harmonizácií negungujúcich vzťahov. Vďaka jadeitu si ľahšie spomíname na minulé životy. Je symbolom božej lásky, je nápomocný keď si chceme byť vedomý vyšších úrovní bytia. Spája sa s hudbou, symbolizuje aj hudbu. Upokojuje nervovú sústavu, lieči ľadviny a nadľadviny, odstraňuje jedovaté látky, dáva do poriadku bunky a kostrový systém, hojí stehy, lieči slezinu, udržuje rovnováhu tekutín a pomer kyslého a zásaditého prostredia, podporuje plodnosť, pomáha pri pôrode.
Unakit-Epidot aktivuje a podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nemu môžeme lepšie spoznať svoje vlastné silné a slabé stránky. Pomáha budovať zdravé sebavedomie, sebadôveru a pocit vlastnej hodnoty. Dodáva sebaistotu a presvedčivosť. Vyžaruje radosť a šťastie, pomáha pri znovuobnovení priateľstva a zabudnutých vzťahov.
Shamballa náramky sú náramky zdravia a životnej energie. Vznikli v Tibete a sú inšpirované budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Shamballa náramky sú veľmi obľúbené medzi umelcami, športovcami, spevákmi či rôznymi celebritami. Tieto náramky sa v poslednej dobe stali veľkým trendom a vyhľadávaným módnym doplnkom. Shamballa je liečebný systém vlastnej energie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Shamballa náramky pomáhajú tento systém naštartovať. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, je podľa tohto učenia prijímateľom energie.
Výborný pre znamenie Váhy, ale vhodný aj pre ostatné znamenia zverokruhu. Oba kamene podporia dobré vlastnosti znamenia a tie slabšie pomôžu zharmonizovať.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.