Shamballa náramok Panna, Ametyst

Shamballa náramok s 1 guličkou Ametystu, ktorý podporí dobré vlastnosti Panny.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 16.3-19 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím šnúrok. Môžete uviesť do poznámky na konci objednávky, pre koho si náramok želáte, či detský, dámsky alebo pánsky - bližšie prispôsobíme rozpätie náramku.
Farba: šnúrka aj gulička svetlofialové (priemer 1.2 cm).
Ametyst čistí energiu okolo nás, čistí čakry, auru, pozitívne ovplyvňuje celý náš život, je silným kameňom ochrany - ochraňuje pred negatívnymi energiami ostatných, pred urieknutím, pred elektromagnetickým smogom. Ochraňuje pred negatívnym pôsobením iných ľudí takou formou, že premení psychický útok na lásku. Podporuje duševnú pozornosť a koncentráciu.Má silu vniesť rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou, harmonicky pôsobí na milostný život. Ametyst je symbolom vnútornej čistoty, obetavosti, nezištnosti a duchovnej lásky.
Panna: 22.8.- 22.9.: je uvážlivá, presná, je si vedomá svojich povinností, je ideálny spolupracovník.
Prírodný živel: Zem.
Planeta: Merkur.
Šťastný kameň: Ametyst, Jaspis, Achát, Sodalit, Citrín, Zafír.

Môžeme vám vyrobiť náramok s inou farbou šnúrky, na výber farby: čierna, hnedá, sivá, biela, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.