Shamballa náramok Lev, Rubín Zoisit

Shamballa náramok s 1 guličkou Rubínu Zoisit (Anyolit) o priemere 1.2 cm a s 2 korálkami na konci šnúrok.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 15-19 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím šnúrok.
Farba: zelená, miestami čierna a bordová, šnúrka tyrkysovozelená.
Rubínu Zoisit (Anyolit) podporuje činnosť korunnej čakry, navodzuje zmenené stavy vedomia a umožňuje prístup k duchovnej pamäti a duchovnému učeniu. Tento kameň má neobyčajnú schopnosť rozvíjať individualitu, pričom ale súčasne zachováva spojitosť s ostatnými ľuďmi. Účinne zosiľňuje biomagnetické pole okolo tela.
Shamballa náramky sú náramky zdravia a životnej energie. Vznikli v Tibete a sú inšpirované budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Shamballa náramky sú veľmi obľúbené medzi umelcami, športovcami, spevákmi či rôznymi celebritami. Tieto náramky sa v poslednej dobe stali veľkým trendom a vyhľadávaným módnym doplnkom.

V prípade záujmu náramok vyrobíme s inou šnúrkou vo farbách: hnedá, sivá, biela, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.