Shamballa náramok Býk, Achát

Shamballa náramok s 1 guličkou (o priemere 0.8 cm) z Achátu, ktorý podporí dobré vlastnosti znamenia Býka (21.4.-21.5.) a pomôže prekonať nepriaznivé vplyvy. Náramok pozostáva z kvalitne ručne prepletanej šnúrky, vpredu je gulička z Achátu a na konci šnúrok 2 čierne korálky.
Nastaviteľný rozmer náramku, jeho veľkosť je možné prispôsobiť stiahnutím alebo roztiahnutím šnúrok.
Farba: šedočierna gulička z Achátu, čierna šnúrka, 2 čierne korálky.
Achát - vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
Liečebné účinky: Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
Fotografia je iba ilustračná, jednotlivé Achátové pláty sa môžu od seba jemne odlišovať farbou, tvarom a štruktúrou, pretože každý z nich je originálnym umeleckým prírodným útvarom.
Znamenie Býk 21.4.-21.5.:
Nápomáhajúce kamene: Achát, Aventurín, Diamant, biely Zirkón, Mesačný kameň, Citrín, machový Achát, červený Koral, Malachit, Ruženín, Chryzokol, Zafír, Smaragd.
Šťastná vôňa:
Patchouli.
Šťastná farba: ružová, hnedá, trávová zelená.
Šťastné číslo: 6.
Šťastný deň: piatok.
Vládnuca planéta: Venuša.
Element: zem.

Náramok vám môžeme vyrobiť aj so šnúrkou inej farby. Na výber: hnedá, sivá, biela, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak chcete inú farbu šnúrky ako je na foto, uveďte to prosím na konci objednávky do poznámky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.