Shamballa náramok Rak, Ruženín

Shamballa náramok s Ruženínom, ktorý podporí dobré vlastnosti znamenia Rak (22.6.-22.7.) a pomôže prekonať nepriaznivé vplyvy. Náramok pozostáva z kvalitne handmade (ručne) prepletanej šnúrky, vpredu je gulička Ruženín a na konci šnúrok sú 2 korálky.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: veľkosť je možné prispôsobiť stiahnutím a roztiahnutím šnúrok.
Farba: ružová mliečna gulička Ruženín, ružová šnúrka, na konci šnúrky ružové korálky.
Ruženín - je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania, je kameňom láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Pomáha pri anorexii - lebo podporuje sebalásku, sebaakceptáciu. Ochraňuje nás nielen pred vnútornou negatívnou energiou - závisťou, hrubosťou, špinou, nenávisťou atď., ale aj na vonkajšej energetickej úrovni - napr. pred elektromagnetickými žiarením - ekologický technici zistili, že vibrácie Ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!
Liečebné účinky: ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca, pomáha čistiť orgány tela, pPosilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť, podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.
Znamenie Rak 22.6.-22.7.:
Nápomáhajúce kamene: Ruženín, Perly, Mesačný kameň-Adulár, Jaspis, Aventurín, Korál, Jadeit, Karneol, biely Chalcedón, Opál, Smaragd.
Šťastný deň: pondelok.
Šťatné číslo: 2.
Vládnuca planéta: Mesiac.
Element: voda.
Blízke znamenia: Ryby, Škorpión, Vodnár.

V prípade záujmu náramok vyrobíme s inou šnúrkou vo farbách: čierna, hnedá, sivá, biela, bordová, svetloružová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu ako je na foto, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.