Shamballa náramok Býk, Avanturín

Shamballa náramok s guličkou (o priemere 1 cm) z Aventurínu zeleného, ktorý podporí dobré vlastnosti znamenia Býka (21.4.-21.5.) a pomôže prekonať nepriaznivé vplyvy.Náramok pozostáva z kvalitne ručne prepletanej zelenej šnúrky, vpredu je gulička z Aventurínu zeleného a na konci šnúrok 2 zelené guličky
Nastaviteľný rozmer náramku, jeho veľkosť je možné prispôsobiť stiahnutím alebo roztiahnutím šnúrok.
Farba: zelená gulička z Aventurínu, zelená šnúrka (momentálne o niečo sýtejšia zelená ako je na foto, viacej jemná), 2 zelené guličky.
Aventurín zelený - veľmi pôsobí pozitívne na všetko, čo má súvis s majetkom, peniazmi, poosilňuje schopnosti, ktoré sú potrebné k riadeniu druhých ľudí a k rozhodovaniu, poomáha nám vcítiť sa do iných ľudí, podporuje súcit, vytrvalosť. Aventurín je veľmi nápomocný pri problémoch s rečou, s komunikáciou - pomáha pri koktavosti, pri ťažkých neurózach, vďaka tomu, že pomáha pochopiť problémy, ktoré sú na pozadí týchto chorôb. Podporuje kreativitu, vnímovosť, spája citovú úroveň s rozumovou. Pomáha ako úľava od zlosti, pri podráždenosti. Podporuje citové prejavy a pomáha nám "zostať" v srdci iného človeka. Udržuje energie jin a jang v rovnováhe, pomáha pri regenerácii srdca. Dokáže nás viesť naspäť do minulosti, aby sme našli dôvody momentálnej nerovnováhy. Na úrovni jemnohmotného tela aventurín ochraňuje srdcovú čakru. Ak ho nosíte pri sebe, ochráni vás pred elektrosmogom (TV, počítače, mikrovlnné rúry, mobilné telefóny).
Liečebné účinky: lieči štítnu žľazu, vyrovnáva krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí preventívne proti vzniku arteriosklerózy a proti prepuknutiu alergií. Uľavuje pri migréne, pozitívne vplýva na oči. Aventurín lieči nadľadviny, pľúca, dutiny, srdce, svalový a urogenitálny systém.
Znamenie Býk 21.4.-21.5.:
Nápomáhajúce kamene: Aventurín, Diamant, biely Zirkón, Mesačný kameň, Achát, Citrín, machový Achát, červený Koral, Malachit, Ruženín, Chryzokol, Zafír, Smaragd.
Šťastná vôňa:
Patchouli
Šťastná farba: ružová, hnedá, trávová zelená
Šťastné číslo: 6
Šťastný deň: piatok
Vládnuca planéta: Venuša
Element: zem.

Náramok vám môžeme vyhotoviť so šnúrkou v inej farbe, ako je na foto. Na výber farby: čierny, hnedá, bordová, tmavá zelená, sivá, biela, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.