Shamballa náramok Panna, Citrín

Shamballa náramok s 1 guličkou Citrínu, ktorý podporí dobré vlastnosti Panny a pomôže prekonať ťažké chvíle v živote.
Nastaviteľný rozmer náramku: do objednávky si môžete vybrať aký veľký náramok si prajete. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím šnúrok.
Farba: šnúrka čierna, gulička žltá priesvitná s vnútornou štruktúrou kameňa, môže byť aj mliečna žltá.
Citrín priťahuje financie (podnikatelia by ho mali nosiť pri sebe), tvorivé vyjadrenie, komunikáciu, kreativitu a myslenie, dodáva energiu, ochraňuje pred zlom všetkého druhu (elektrosmog, negatívne energie od ostatných), uvoľňuje a zpracováva nahromadené citové bloky, harmonizuje všetky oblasti života (astrálna, mentálna, duchovná a emocionálna úroveň), povzbudzuje k odvahe, pomáha zbaviť sa strachu a utrpenia, proti fóbiám, povzbudzuje k duchovným aktivitám.
Liečebné účinky: oživuje látkovú výmenu, zažívacie problémy, lieči zápaly slepého čreva, prečistenie črevého traktu, podpora vylučovania jedovatých látok, imunity, čistenie pokožky, vyrovnávanie tvorby inzulínu, pomáha pri cukrovke, proti nadúvaniu, žalúdočným kŕčom.
Nosenie: noste ho na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je prijímateľom energie, či už negatívnej alebo pozitívnej.
Panna
:
24.8.- 23.9.: je uvážlivá, presná, je si vedomá svojich povinností, je ideálny spolupracovník.
Prírodný živel: Zem.
Planeta: Merkur.
Šťastný kameň: Citrín, Ametyst levanduľový, Jaspis, Achát, Sodalit, Zafír.

Môžeme vám vyrobiť náramok s inou farbou šnúrky, na výber farby: hnedá, sivá, biela, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.