Shamballa náramok čakrový čierny

Shamballa náramok čakrový s čiernou šnúrkou obsahuje 8 druhov kameňov (priemer 0.8 cm) pôsobiacich na energetické centrá (čakry). Na 7 hlavných čakier: Karneol, Achát žltý (praskaný), Tigrie oko, Unakit, Tyrkys, Lapis lazui a Ametyst a 2 vedľajšie (končatiny): Onyx. Guličky sú dôkladne ručne previazané čiernou voskovanou šnúrkou, ktorej možné nastaviť stiahnutím alebo roztiahnutím šnúrok {na konci tohto náramku sú Onyxové guličky (priemer 0.5 cm).
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 15-19 cm.
Čakry sú energetické centrá na úrovni nášho jemnohmotného tela. Človek je vytvorený nielen z hmoty, ale aj z tela neviditeľnej energie, ktoré je intaktné iba vtedy, ak v ňom môžu bioenergetické prúdy harmonicky pulzovať medzi siedmimi uzlovými bodmi energie. A práve tieto body sa nazývajú čakry. Pomocou chvenia vyžarujúceho z kamena môžeme na čakry pozitívne vlývať a liečiť ich, harmonizovať. Ľudské jemnohmotné telo má sedem hlavných centier energie a dve vedľajšie. Každé z nich sa prejavuje vlastným základným vlnením v zodpovedajúcej farbe spektra.
Shamballa náramky sú náramky životnej energie a zdravia. Pochádzajú z Tibetu a boli inšpirované budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Buddhizmus Shamballou nazýva mýtické šťastné kráľovstvo, ktoré sa nachádza niekde v džungli Ázie. Shamballa náramky sú veľmi obľúbené medzi umelcami, športovcami, spevákmi či rôznymi celebritami. Tieto náramky sa stali veľkým trendom a vyhľadávaným módnym doplnkom.
Shamballa je liečebný systém vlastnej energie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Shamballa náramky pomáhajú tento systém naštartovať. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, je podľa tohto učenia prijímateľom energie. O to viac účinne, že sú vyrábané ručne - je v nich duša umelca.
"Ak budete mať niekedy pocit, že vaše ruky su prikrátke nato, aby sa mohli dotknúť neba, nebojte sa, lebo vždy tu bude anjel, ktorý k vám natiahne ruku, aby ste sa stretli na pol ceste"... požehnanie od Anjela.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.