Shamballa náramok Granát

Shamballa náramok Granát, guličky 5x o priemere 1 cm. Tento náramok pozostáva z peknej kvalitne prevezovanej šnúrky, na ktorej konci sú navlečené 2 korálky. Granát má na svojom povrchu ryhy, nie je to však chyba, vada kameňa. Tieto ryhy zvyšujú energetický tok Granátu, čím z tohoto kameňa robia vynikajúcu pomôcku na liečenie, zvyšovanie energie a odstraňovanie blokov.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 12-24 cm. Vhodný na detskú, dámsku aj pánsku ruku, pretože veľkosť je možné nastaviť stiahnutím šnúrok. Stiahnutie je možné v 2 sťahoch - úplne stiahnutie zmenší náramok na úplne detský, úplné roztiahnutie šnúrok zasa na pánsku veľkosť a potom je tam ešte posúvateľné stiahnutie šnúrky pri úprave na ruku.
Farba: šnúrka bordová, guličky bordové (vínovočervené).
Granát - kameň ohňa, vášne, premeny a čistoty srdca, hlbokej lásky, životodárnej energie, regenerácie, túžby poznávať, sebadôvery. Podporuje pevné vzťahy, záujem o druhého, udržuje v rovnováhe sexuálnu túžbu, dokáže napraviť citovú disharmóniu. Granát po citovej stránke pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu.
Liečebné účinky: čístí krv, blahodárne pôsobí na srdce i pľúca, liečebne pôsobí na chrbticu, hojí zápalové kožné ochorenia, regeneruje DNA, pomáha vstrebávať minerály a vitamíny, dodáva telu energiu, aktivuje celý náš organizmus. Granát podporuje a kontroluje nárast kundaliny, pričom súčasne zvyšuje sexuálnu potenciu - má blahodárne účinky na rozmnožovacie ústroje a impotenciu psychického charakteru.
Astrologické priradenie znamenia podľa horoskopu: Granát je zvlášť nápomocný pre znamenia Baran, Lev a Škorpion.
Nosenie: noste ho na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je prijímateľom energie, či už negatívnej alebo pozitívnej. Tento náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, "od uhrančivých" pohľadov a energií, jeho uviazaním sa v tomto bode zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela. Náramok je výborný aj na ochranu budúcej mamičky pri tehotenstve. Ochraňuje mamičku aj bábätko v brušku.

Shamballa náramky sú náramky zdravia a životnej energie. Vznikli v Tibete a sú inšpirované budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Buddhizmus Shamballou nazýva mýtické šťastné kráľovstvo ktoré sa nachádza niekde v džungli Ázie. Shamballa náramky sú veľmi obľúbené medzi umelcami, športovcami, spevákmi či rôznymi celebritami. Tieto náramky sa v poslednej dobe stali veľkým trendom a vyhľadávaným módnym doplnkom. Shamballa je liečebný systém vlastnej energie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Shamballa náramky pomáhajú tento systém naštartovať. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, je podľa tohto učenia prijímateľom energie. O to viac účinne, že sú vyrábané ručne - je v nich duša umelca.
"Ak budete mať niekedy pocit, že vaše ruky su prikrátke nato, aby sa mohli dotknúť neba, nebojte sa, lebo vždy tu bude anjel, ktorý k vám natiahne ruku, aby ste sa stretli na pol ceste"... požehnanie od Anjela.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.