Shamballa náramok Vodnár, Heliotrop

Shamballa náramok s 1 guličkou Heliotropu. Tento náramok pozostáva z peknej kvalitne prevezovanej šnúrky, na ktorej konci sú navlečené 2 korálky. Heliotrop môže mať na svojom povrchu ryhy, nie je to však chyba, vada kameňa. Tieto ryhy zvyšujú energetický tok Heliotropu , čím z tohoto kameňa robia vynikajúcu pomôcku na liečenie, zvyšovanie energie a odstraňovanie blokov.
Rozpätie náramku cca: 16-20 cm, stiahnutím a roztiahnutím šnúriek si môžete jeho veľkosť ešte prispôsobiť v tomto rozpätí. Môžete uviesť do poznámky na konci objednávky pre koho si želáte náramok, či detský, dámsky alebo pánsky, prispôsobíme bližšie jeho rozpätie.
Farba: guličky z Heliotropu hnedo-bordovo-zelené, šnúrka zelená khaki, korálky na konci hnedo-borodovo-zelené.
Heliotrop - odvaha, vitalita a železná sila, spravodlivosť, ochrana pred urieknutím, pred negatívnou energiou, pred nočnými morami, pred depresiou, strachmi, pri cestovaní, pred úrazmi, pred pretvárkou, klamstvom, pred ľsťou, odráža psychické útoky, uzemňuje, prebúdza v nás odvahu, poskytuje nám duševnú rovnováhu, priťahuje bohatstvo a šťastie, prináša do života zmeny a zároveň nám dáva silu tieto zmeniť akceptovať a prijať, rozvíja životaschopnosť, talent, sebavedomie, organizačné schopnosti, ochotu pomáhať iným, charitatívne sklony, pomáha pri rozhodovaní, podporuje naše psychické schopnosti.
Liečebné účinky: všetko čo súvisí s krvou.
Vodnár: 21.1. - 18.2.: je beztarostný, nezávisly, slobodomyseľný. Je dobrým spoločníkom aj partnerom.
Prírodný živel: Vzduch
Planeta: Uran a Saturn
Šťastný kameň: Heliotrop pomáha Vodnárovi byť odvážnym, spravodlivým, vodnárskej uletenosti pomáha uzemniť sa, posilňuje sebavedomie.
Noste ho na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je prijímateľ om energie, či už negatívnej alebo pozitívnej. Tento náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, "od uhrančivých" pohľadov a energií, jeho uviazaním sa v tomto bode zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela.

Môžeme vám vyrobiť náramok s inou farbou šnúrky, na výber farby: hnedá, sivá, biela, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.