Shamballa náramok Slnečný kameň + Perla

Shamballa náramok ručne vyrobený s Kvetom z guličiek Slnečného kameňa a Perly o priemere 0.8 cm.
Veľkosti v ponuke: rozpätie cca 14-22 cm. Veľkosť každého náramku sa dá roztiahnutím alebo stiahnutím ešte upraviť.
Farba: guličky zlatohnedýé + 1 biela perlová, šnúrka voskovaná biela.

Slnečný kameň (Aventurín zlatý) - výborný na zahnanie obáv a fóbií každého druhu, zbavuje strachu z "veľkého sveta", pôsobí proti depresii, povzbudzuje v nás odvahu, prináša šťastie, hojnosť, zvyšuje pocit sebahodnoty, sebadôveru, transformuje negatívnu energiu a psychický útok na pozitívne energie, pomáha nám naplniť naše poslanie na tejto Zemi, zvyšuje osobné čaro a silu vôle, doáva životnú silu tomu, kto ho nosí, omladzuje.
Liečebné účinky: podporuje zdravie, zvyšuje fyzickú energiu, pomáha pri sexuálnych dysfunkciách, zvyšuje sexuálnu energiu, zmierňue opuchy - kĺby, hrdlo, pomáha pri nádoroch, vredoch, zmierňuje reumu, bolesti kĺbov, chrbtice, znižuje napätie v žalúdočnej oblasti, podporuje činnosť pečene, obličiek, pomáha čistiť organizmus od toxínov, pomáha pri prejedaní sa, pri obezite, bulímii a anorexii, napomáha zharmonizovať stravovacie návyky.
Perla sa nazýva aj "anjelskou slzou", odjakživa bola vo veľkej obľube u žien. Je zkamenelým návodom, ako prekonať bolestné skúsenosti - ako ich neodháňať, ale akceptovať a postupne ich, vrstvu po vrstve obalovať dobrom. Tým sa nielen ochraňujeme pred zraneniami, ale aj vytvárame niečo veľmi krásne. Symbolizuje ženskosť a to nielen svojim guľatým tvarom, ale aj svojím leskom a takisto aj svojou miernosťou a premenlivosťou. Rozvíja v nás zmysel pre krásu a dokonalosť, láskyplnosť a snahu o harmóniu. Ochraňuje nás pred nehodami a nešťastím, ale nás aj varujú pred nimi zmenou svojho vzhľadu.
Liečebné účinky: vďaka svojmu zloženiu, ovplyvňuje stavbu kostí a zubov, posilňuje nervový systém, bráni svalovej únave a svalovým kŕčom, ochraňuje pokožku pred spálením. Môže zmierňovať horúčky, upravovať tráviace problémy, znižovať citlivosť voči alergénom.

Shamballa náramky sú náramky zdravia a životnej energie. Vznikli v Tibete a sú inšpirované budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Shamballa je liečebný systém vlastnej energie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Shamballa náramky pomáhajú tento systém naštartovať. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, je podľa tohto učenia prijímateľom energie. O to viac účinne, že sú vyrábané ručne - je v nich duša umelca.
"Ak budete mať niekedy pocit, že vaše ruky su prikrátke nato, aby sa mohli dotknúť neba, nebojte sa, lebo vždy tu bude anjel, ktorý k vám natiahne ruku, aby ste sa stretli na pol ceste"... požehnanie od Anjela.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.