Svätý Urban-patrón vinohradníkov, drevo

Ručne vyrezávaná soška Svätého Urbana - patróna a ochrancu vinohradníkov, vína, ale dokonca i debnárov (výrobcov sudov). Je aj ochrancom proti mrazu a súčasne ochraňuje aj pred nadmerným pitím alkoholu. Soška je výborným symbolom vhodným ako dekorácia do vinární, reštaurácií s dobrým vínom, na vínne festivaly, vinobrania, oslavy vína, pre výrobcov vínnych sudov, pre pestovateľov hrozna apod. Svätý Urban bol v poradí 17. pápež, ktorý žil v 4. storočí a priviedol veľa pohanov ku kresťanskej cirkvi - podľa legendy sa svätec-mučeník ukryl pred prenasledovateľmi vo vinici a na základe tohoto momentu sa začal tradovať jeho blízky vzťah k vinohradníctvu.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre podporu úspešného rozbehnutia vínnej reštaurácie, vinárne, ochutnávky vín a taktiež pre ich úspešné fungovanie doporučujeme umiestniť v sektore Sever - Úspech a Kariéra alebo v Južnom sektore - Sláva a Uznanie. Taktiež vhodné miesto je pri vstupe alebo v centre reštaurácie, na stĺpe alebo piliéry pri vstupe do vinárne a pod.
- pre dobrú a zdravú úrodu do sektoru Zdravia východne.
- pre pritiahnutie hojnosti, bohatstva, múdrosti doporučujeme umiestniť Juhovýchodne - v sektore Bohatstva a Múdrosti.
- sošku si taktiež môžete umiestniť Juhovýchodne aj vo Vašej domácnosti pre hojnosť - aby ste mali vždy plné poháre vína a plné misy jedla - najlepšie Juhovýchodne.
Materiál: ručne vyrezané z lipového dreva, povrchová lazúra (vhodné aj do vlhka).
Autor: rezbár Venantius Oscitý (Budmerice).
Rozmery cca: výška 31 cm x šírka 10.5 cm.
Doba dodania: cca 7-14 dní.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 69,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 69 bodov.