Pánsky náramok ochranný Onyx + Prehnit

Pánsky náramok z 2 kameňov:  matného a klasického Onyxu a Prehnitu z guličiek o priemere 0.5 cm navlečený na pevnej gumičke, handmade.
Onyx je veľmi silný magický kameň. Pohlcuje negatívnu energiu a ochraňuje pred ňou, pred urieknutím a neprajnosťou. Ochraňuje pred ťažkými chorobami, nešťastím. Zvyšuje odolnosť. Aktivuje intuíciu a uľahčuje prístup do podvedomia. Podporuje sebadisciplínu, poriadok a naľaďuje seriózny prístup k životu. Upokojuje nervovú sústavu a zmierňuje bolesti srdca. Používa sa aj ako účinné afrodiziakum, aktivuje sexuálnu energiu.
Prehnit
  má veľmi silný ochranný účinok pre telo. Prináša pokoj, ochranu a považuje sa za kameň bezpodmienečnej lásky. Pôsobí harmonicky na svojho nositeľa, ale aj na okolité prostredie. Má revitalizačné účinky. Prináša poznanie v súlade s prírodou a prírodnými energiami. Potláča fóbie, nočné mory a utkvelé predstavy. Pomáha pri depresiách a neurózach. Zlepšuje vnímanie a empatiu. Dáva nám možnosti lepšie relaxovať, viacej využívať voľný čas, myslieť aj na seba.  Pomáha žiť holisticky bez represií. Pomáha nám nahliadnuť do vyššej duchovnej úrovne.Vďaka nemu si môžeme viacej uvedomiť, že zdravie je dôležitejšie ako peniaze, moc a sláva. Je citlivý na teplo, preto ho nenabíjajte na slnečnom, ale pri iba mesačnom svetle.
Priradená čakra: srdcová.
Veľkosť: celková dĺžka cca 20.8 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.