Anjelská sviečka Úspech, Spravodlivosť

Sviečka s ručne maľovaným anjelským znakom na ÚSPECH - SPRAVODLIVOSŤ, určená na nastolenie spravodlivého rozsudku, uzavretie sporov, kde je človek krivo obvinený, spravodlivá odmena a úspech, ak je právom zaslúžený. Takisto energia sviečky podporuje pracovný a profesíjny úspech. Aktivuje lepšie sústredenie a koncentráciu pri práci, štúdiu alebo sústredenej činnosti.
Žltá farba sviečky: symbolizuje úspech a spravodlivosť, je to slnečná, veselá, osviežujúca farba, podporuje koncentráciu a lepšie sústredenie pri práci a štúdiu. Predstavuje feng shui element zem.
Umiestnenie z hľadiska feng shui:
- doporučujeme umiestniť na pracovnom mieste, v pracovni na pracovnom stole, severovýchodne, alebo v pri vstupe, v hale, chodbe.
Návod: ešte predtým môžete sviečku naplniť energiou tohto želania tak, že zavriete oči a podržíte sviečku chvíľu v rukácha a vizualizujte si tip ochrany aký potrebujete. Ak sviečku zápalite, doporučujeme sa uvoľniť a stíšiť, upokojiť myšlienky a potom napísať svoje želanie súvisiace s touto oblasťou na papier. Môžete oba spôsoby spojiť alebo si môžete vybrať jeden z nich. Plameň zapálenej sviečky zároveň účinne očistí priestor od negatívnych energií.
Rozmery 1 sviečky: výška cca 9 cm x priemer 6.5 cm.
Sviečky sú zabalené v priesvitnom celofáne, previazaným šnúrkou.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.