Stromček šťastia a hojnosti Sodalit 8 cm

Stromček šťastia, ktorého koruna pozostáva z kamienkov Sodalitu a z podstavca, na ktorom je nápis "Stromček šťastia".
Stromčeky šťastia z drahých kameňov sa používajú z hľadiska Feng shui ako symboly šťastia, hojnosti a bohatstva. Oživujú priestor a vybraný sektor.
Umiestnenie podľa Feng shui: umiestňujeme ich najčastejšie do J alebo JV alebo na pracovný stôl, do rohu bohatstva, ak ho umiestnite severovýchodne podporí lepšiu koncentráciu k štúdiu a učeniu - môžete umiestniť na pracovný stôl.
Sodalit je kameňom logiky, racionality a účinnosti. Stimuluje nápady a je účinný aj pri hojení porúch v komunikácii. Pomáha ukončiť nekonečné hádky a nezhody, zvyšuje inteligenciu, podporuje učenie a poznanie a zjednocuje logickú a spirituálnu stránku vecí. Soladit znižuje prehnanú sebakritiku a pomáha nám akceptovať sa takých, akí sme. Zmierňuje obavy, upokojuje a vyjasňuje hlavu a zľahka pacifikuje a uzemňuje. Citlivým ľuďom dodáva sebavedomie, odvahu a pevný chrbát.
Liečebné účinky: Soladit sa používa pri ťažkostiach s tráviacim systémom, pomáha pri poruchách spánku a pri nedostatku vápnika. Soladit tiež zlepšuje pamäť, preto ho zvyknú používať študenti pri skúškach :). Pomáha rýchlejšie vyliečiť nachladenie hlavy, potláča infekcie a zápaly. Znižuje krvný tlak.
Rozmery cca: výška 8 cm x podstavec výška 2 x šírka 6 x hĺbka 6 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 14,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.