Sviečka Mandala Inšpirácia, červená

Elegantná sviečka s mandalou Inšpirácia s príjemnou vôňou v skle v červenej farbe zabalená v zaujímavej krabičke. Táto sviečka môže poslúžiť aj ako dekorácia na spríjemnenie prostredia. Plameň zapálenej sviečky účinne očistí priestor od negatívnych energií.
Mandala vyjadruje jednoduchú pravdu, že v každom kruhu, tak ako v duši človeka, je stred. Tento stred je živý a silný, má veľkú príťažlivosť. Byť v strede znamená o všetkom vedieť, vnímať všetko okolo seba rovnocenne, mať ku všetkému rovnako blízko. Stred mandaly má najväčšiu príťažlivosť, preto dodáva zobrazenému symbolu aj veľa sily. Mandala má veľkú vnútornú silu a dokáže na človeka silno zapôsobiť - po duchovnej i zdravotnej stránke. Táto mandala v sebe "nesie" myšlienku: "miluj inšpiráciu."
Umiestnenie z hľadiska Feng shui: ideálne je túto sviečku umiestniť juhozápadne - sektor lásky, vzťahov a partnerstva alebo južne - sektor slávy a uznania (ak si ju zapálite) alebo ak ju použijete len ako dekoráciu tak ju môžete umiestniť pri vstupe (ochrana), severovýchodne (sektor rozjímania), v modlitebnom alebo meditačnom kúti), pri posteli, severozápadne (priatelia), západne (deti a budúcnosť).
Rozmery: výška 9.5 cm x priemer 8 cm.
Farba: sviečka červená, sklenená nádoba.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.