Svietnik Selenit oranžový, kaskáda

Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj, posiľňuje schopnosti svojho nositeľa, reguluje preťaženie a nadmerné sebavedomie, podporuje vnútorný vývoj, láskavosť a intuíciu. Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov, snivú stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu. Selenit má veľmi jemné vibrácie. Je to kameň, ktorý pochádza už z dávnoveku a je to jeden z najsilnejších kryštálov. Dá sa využiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne aj na nastolenie pokoja v priestore, kam nechceme aby zasahovali vonkajšie vplyvy. Môžeme ho kľudne umiestniť do všetkých kútov v dome. Veľký kus Selenitu vytvorí pokojnú a mierumilovnú atmosféru. Selenit nesie v sebe informáciu, čo sa kedy na svete udialo. Dokáže dosiahnuť aj do minulých životov. Prináša porozumenie dejom, ktoré sa odohrávajú v podvedomí. Dokáže rozptýliť a stabilizovať nevyspytateľné pocity. Najvýznamnejšie liečivé schopnosti Selenitu sa prejavujú na energetickej úrovnil.
Liečebné účinky: narovnáva chrbtiu a zvyšuje jej ohybnosť. Ochraňuje pred epileptickými záchvatmi. Neutralizuje pôsobenie ortuti v zubnom amalgáme a vyrovnáva pôsobenie "voľných radikálov". Je to výborný kameň pre kojenie a výživu dieťaťa.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui: svietniky používame svietniky na oživenie priestoru a rozprúdenie energie.
- pre aktiváciu energie, pre lepšie a jasnejšie myšlienky, lepšie sústredenie doporučujeme zavesiť v sektore Vzdelania a Vedomostí - Severovýchodne.
- pre aktiváciu mužskej energie, posilnenie muža v rodine, vo firme doporučujeme umiestniť v sektore Severozápad.
- pre posilnenie vášne vo vzťahu doporučujeme umiestniť Juhozápadnom sektore
- pre posilnenie aspektu Uznania a Prestíže umiestnite v Južnom sektore.
Rozmery: cca výška 6-6.5 x šírka 8 cm.
Krajina pôvodu: Maroko.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.