Anjelská sviečka Láska a Vášeň, ružová

Sviečka s ručne maľovaným anjelským znakom na podporu LÁSKU a VZŤAHOV, na podporu túžby a vášne, harmonizuje medziľudské vzťahy, urovnáva spory medzi ľudmi v súkromnej oblasti,podporuje nájdenie lásky a vhodného partnera.
Ružová farba (sviečky): symbolizuje lásku, vzťahy, sentimentalitu, romantickosť, očarenie, duševný pokoj, láskyplnú vášnivosť, mladosť, sviežosť, pozitívnu energiu, priateľstvo, šťastie, city, harmóniu, súcit, vnútornú čistotu.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- pre posilnenie partnerskej lásky a partnerského šťastia, pre harmóniu vzťahu ale aj pre pritiahnutie partnera doporučujeme umiestniť do Juhozápadného sektoru - do sektoru Partnerstva.
- pre posilnenie rodinnej lásky a šťastia ju môžete umiestniť do Východného sektoru.
- pre posilnenie šťastia vašich detí, pre pritiahnutie nového prírastku do rodiny, pre celkovú šťastnú budúcnosť vašich detí ale aj vašej rodiny umiestnite v sektore Západ.
Návod: ešte predtým môžete sviečku naplniť energiou tohto želania tak, že zavriete oči a podržíte sviečku chvíľu v rukách. Ak sviečku zápalite, doporučujeme sa uvoľniť a stíšiť, upokojiť myšlienky a potom napísať svoje želanie súvisiace s touto oblasťou na papier. Môžete oba spôsoby spojiť alebo si môžete vybrať jeden z nich. Plameň zapálenej sviečky zároveň účinne očistí priestor od negatívnych energií.
Rozmery 1 sviečky: výška cca 10 cm x priemer cca 6 cm.
Sviečka je zabalená v priesvitnom celofáne, previazaným šnúrkou.
Farba sviečky: cyklámenovo ružová, písmo zlté a ružové.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.