Mydlo voňavé červená Slnečnica

Mydlo v tvare Slnečnice voňavé, vyrobené ručne, zabalené vo vrecúšku z organzy. Neobsahuje bežné používané syntetické zložky, ktoré môžu spôsobovať dráždenie pokožky.
Krajina pôvodu: Slovenská republika.
Vyrobené ručne - Hand made.
Rozmery cca: priemer 7 cm x výška 1.8 cm.
Farba mydla: červená
Obsahuje: glycerín, allaintoin, vitamín E, D-panthenol, cetylsteraylalkohol.
Glycerín: toto mydlo obsahuje jeho vysoký obsah, ktorý zaisťuje vynikajúcu hydratáciu a zachováva na pokožke príjemný pocit.
Allaintoin pomáha regenerovať pokožku, podporuje obnovu buniek, posiľňuje pružnosť pokožky, eliminuje prejavy podržáždenia. Pre svoje hydratačné a upokojujúce účinky sa často používa pri výrobe kozmetiky a je vhodnou ingredienciou aj pri výrobe kozmetických prípravkov určených na ošetrenie citlivej detskej pokožky. Upokojuje pokožku po poštípaní hmyzom, po opaľovaní, po holení aj pokožku vystavenú mrazu alebo vetru. Pre svoje upokojujúce a antibakteriálne účinky je vhodný na pleť so sklonom k akné.
Vitamín E: antioxidačné, hydratačné, regeneračné, protizápalové, konzervačné účinky. Pridáva sa často do kozmetických prípravkov pre svoje širokospektrálne účinky. Je účinným antioxidantom, ktorý spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív, omladzuje pokožku, zamedzuje tvorbe vrások, podporuje regeneráciu pokožky vystavenej slnečnému žiareniu. Vyhladzuje štruktúru pleti, zabezpečuje jej elasticitu. Upokojuje podráždenú pokožku po epilácii alebo po opaľovaní.
D-Panthenol: je najrozšírenejším vitamínom v kozmetike. Má protizápalové účinky, upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku, je vhodný po opaľovaní, holení, depilácii. Vhodný pre všetky typy pleti a pokožky, hlavne na pokožku, ktorú je potrebné hydratovať. Vhodný aj na citlivú a detskú pokožku.
Cetylsteraylalkohol: emulgačné, zahusťujúce, hydratačné, upokojujúce, vyhladzujúce a zjemňujúce účinky. Nemá toxické účinky, vhodný aj na citlivú detskú pokožku.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 3,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.