Pánsky náramok 5 kameňov

Pánsky náramok z 5 kameňov: Lávový kameň, Jadeit, Nefrit, Karneol a Citrín z guličiek o priemere 0.8 cm na pevnej gumičke, handmade.
Lávový kameň dokáže odovzdať vášmu telu pozitívnu energiu a naopak negatívnu od vás odčerpať. Lieči problémy pohybového ústrojenstva, problémy s prekrvením, depresiami, pôsobí proti stresu.
Jadeit upokojuje, posiľňuje pocit spokojnosti a vďake nemu sme viacej empatický. Považuje sa za kameň šťastia. Upokojuje nervovú sústavu, lieči ľadviny, slezinu.
Nefrit nesie 5 základných duchovných princípov: súcit, skromnosť, odvahu, spravodlivosť a múdrosť. V ťažkých chvíľach nám pomáha zachovať si vlastnú identitu a nevzdávať sa. Zabraňuje agresívnym sklonom, zmierňuje rozbúrené emócie, napätie. Vedie nás po ceste harmónie, vyrovnanosti a pokoja. Má hojivé, upokojujúce, stimuluje srdcovú činnosť, blahodárne pôsobí na celý organizmus, lieči choroby močových ciest.
Karneol je kameň energie, vitality, činorodosti, pomáha lepšie sa sústrediť, odháňa depresie a smútky, prináša radosť. Aktivuje sexualitu. Harmonizuje krvný tlak, zlepšuje činnosť obličiek a sleziny. Pomáha pri astme.
Citrín priťahuje hojnosť, dodáva energiu, podporuje tvorivé vyjadrovanie, napomáha využívať intuíciu, lieči črevný trakt, podporuje imunitu.
Veľkosť: celková dĺžka cca 21-21.5 cm, v prípade potreby urobíme väčší alebo menší, uveďte to poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.