Pánsky náramok SILA, Býčie oko + Láva

Pánsky náramok z 2 kameňov:  Býčie oko a Lávový kameň z guličiek o priemere 0.8 cm navlečených na pevnej gumičke, handmade.
Býčie oko znásobuje silu a vitalitu, aktivuje odvahu, podporuje sebavedomie, koncentruje energiu a pomáha vyrovnať sa s ťažkými situáciami. Prináša optimizmus a vieru v zlepšenie. Tento kameň podporuje nazrenie do vlastného vnútra. Pod jeho vplyvom si ľahšie uvedomíme obmedzenosť hmotného sveta a obohatíme naše myslenie. Býčie oko nám ukazuje, že život je v neustálom pohybe. Vyzýva nás k tomu, aby sme šli stále ďalej a aby sme sa ničoho nebáli. Je to vynikajúci pomocník pri verejnom vystupovaní, prejavoch a prezentáciách, pretože podporuje sebadôveru a spája nás s predmetom, o ktorom ideme hovoriť, ale aj s potrebami publika, ktorému ideme prezentovať. Používa pri liečení rozmnožovacích orgánov, pri ochorení hrdla a očí. Vyrovnáva energiu jin a jang. Pomáha tráviacemu traktu, zlepšuje vyrovnanie chrbtice a prospieva zlomeným kostiam. Zvyšuje telesnú silu. Podporuje fyzickú vitalitu a pomáha nám vytvoriť si zdravé návyky v oblasti stravovania a cvičenia.
Lávový kameň dokáže odovzdať telu pozitívnu energiu a negatívnu odčerpať. Lieči problémy pohybového ústrojenstva, problémy s prekrvením, pôsobí proti depresiám a proti stresu.
Veľkosť: celková dĺžka cca 20.8 cm, v prípade potreby urobíme väčší alebo menší, uveďte to poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.