Pánsky náramok Afrodiziakum, 4 kamene

Pánsky náramok na podporu sexuálnej túžby a aktivity a na podporu radosti z milovania, pôsobí uvoľňujúco a stimulujúco. Je vytvorený zo 4 kameňov: Onyx, Granát, Karneol a Krištáľ z guličiek o priemere cca 0.8 cm na pevnej gumičke. Handmade.
Onyx
sa považuje za účinné afrodiziakum, prináša šťastie a odháňa ťažké choroby, upokojuje nervovú sústavu, zvyšuje odolnosť voči negatívnym vplyvom. Zmierňuje bolesti srdca.
Granát
udržuje v rovnováhe sexuálnu túžbu, pomáha prekonať rôzne zákazy a tabu. Pomáha lepšie sa uvoľniť. Má silný vplyv na impotenciu psychického charakteru a blahodárne účinky na rozmnožovacie ústroje. Podporuje záujem o druhého, upevňuje vzťahy a dokáže napraviť citovú disharmóniu. Po citovej stránke pomáha otvárať srdce dokorán.
Karneol aktivuje sexualitu, vášeň, je to kameň energie, vitality a činorodosti. Odháňa depresie a smútky, prináša radosť.
Krištáľ je generátor energie, pôsobí ako aktivátor pre iné kamene, s ktorými je skombinovaný. Harmonizuje, očisťuje, regeneruje, lieči všetky zdravotné a psychické problémy. Je to univerzálny kameň, považuje sa za kráľa všetkých kameňov.
Veľkosť: celková dĺžka 20 cm, v prípade potreby urobíme väčší alebo menší rozmer, uveďte prosím rozmer zápästia (bez pridávania v jeho najužsej časti) v prípade potreby do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 15,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.