Anjel drevo výška 40, kvetinové krídla

Soška anjela z dreva, handmade, krídla sú zdobené kvetmi. Anjel podľa Fengshui poskytuje a stelesňuje ochranu. Anjel prichádza k Tebe aby Ťa chránil a priniesol šťastie. Nezáleží ako si ho predstavuješ, ale ako vnímaš jeho jemné a dobroprajné energie. Krídla anjela nám šepkajú, že sa vždy dá "vzlietnuť" z každodenných starostí a problémov a vidieť v živote aj to pozitívne, nájsť silu prekonať prekážky, byť šťastný a plný lásky. "Ak budete mať niekedy pocit, že vaše ruky su prikrátke nato, aby sa mohli dotknúť neba, nebojte sa, lebo vždy tu bude anjel, ktorý k vám natiahne ruku, aby ste sa stretli na pol ceste... Každý z nás je anjelom s jedným krídlom. Aby sme mohli vzlietnuť, musíme sa objať."
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- ako ochranný symbol ho môžete umiestniť niekde pri vstupe, na terase, chodbe, vstupnej hale, v zimnej záhrade a pod.
- pre pritiahnutie šťastnej budúcnosti, pre ochranu vašich detí ho môžete umiestniť v sektore Západ - sektore Detí a Budúcnosti alebo taktiež v detske izbe, najlepšie tiež Západne.
Rozmery cca: výška 40 cm x šírka 17 x hĺbka 4 cm.
Farba: drevo, srdce zlaté, krídla zdobené kvetmi (zlatá, biela, červená farba alebo zelená alebo modrá farba - rôzne kombinácie na sklade).
Materiál: drevo.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 39,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 39 bodov.