Jablko zdravia Pakistánsky Onyx 9.5x7.5 cm

Jablko zdravia z Pakistanskeho Onyxu.
Jablko vo feng shui symbolizuje zdravie, šťastie, hojnosť a dostatok finančných prostriedkov.
Pakistánsky Onyx je vlastne Aragonit, ktorý v sebe obsahuje prímes Onyxu. Pakistánsky Onyx je zvláštny druh travertínu, ktorý je krásny svojou zaujímavou kresbou a obsahuje v sebe rôzne odtiene béžovej, zelenej až červenohnedej farby. Je veľmi obľúbený pri výrobe dekoračných a úžitkových predmetov (srdiečka, jabĺčko, vajíčko, pyramída, poháre, mažiarik, misky, vázy - aj u nás v ponuke).
Aragonit upokojuje, pôsobí proti stresu. Vyvažuje energiu jin a jang. Je veľmi dobrou prípravou na meditáciu - pomáha nám dosiahnuť pokoj mysle a emocionálne povzbudzuje. Pomáha nám prísť na podstatu problémov, lepšie sa koncentrovať - pomáha nám udržať si disciplínu v tom čom práve robíme a takisto zvyšuje našu spoľahlivosť. Je výborný pre ľudí, ktorí s ostatnými s ľuďmi hlavne cez myšlienky. Zlepšuje schopnosť prijímať a dávať. Zvykne sa dávať mladým ľuďom na prahu dospelosti, pretože pomáha preklenúť obdobie medzi detstvom, pubertou a dospelosťou. Učí nás zodpovednosti za svoj život. Pomáha pri problémoch s kožou, takisto pri problémoch so zrohovatenou kožou, pri chronickej únave, pri vypadávaní vlasov, je výborný pre oči, mozog, centrálnu nervovú sústavu, zuby a srdce. Urýchľuje zotavenie sa z chorôb.
Onyx je kameň, ktorý aktivuje silu a oporu v náročných životných chvíľach, upokojuje psychiku v čase citového alebo fyzického stresu. Pomáha sústrediť energiu jedným smerom, aby pritom pôsobili duchovné sily. Prináša stálosť, rozvahu, vytrvalosť, pevnosť, životnú energiu, sebadôveru a silu. Pomáha vyrovnať sa s novými situáciami a so zmenami životných podmienok. Aktivuje sexuálnu energiu a sexuálnu potenciu.
Umiestnenie z hľadiska feng shui:
- pre posilnenie plodnosti doporučujeme umiestniť juhozápadne - v sektore Ženy a Partnerstva.
- pre podporu a posilnenie zdravia doporučujeme umiestniť vo východnom sektore - v sektore Zdravia a Rodiny.
- pre podporu hojnosti vo Vašej domácnosti alebo firme doporučujeme umiestniť v juhovýchode - v sektore Bohatstva a Prosperity
Rozmery jablka: výška aj so stopkou 9.5 cm x šírka 7.5 cm.
Farba: stonka zlatej farby, jablko šedo-zeleno-hnedej farby, lístok je mosadze.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 14,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.