Labradorit 896 g

Labradorit ochranný a vysoko mystický šedo-modrý kameň s jemnou prímesou zelenej, ktorý sa nádherne leskne a mení farbu a lesk v istých uhloch a polohách a hovorí sa, že je kameňom ezoterického vedenia, že zasvecuje do tajomných mystérií. Labradorit podporuje intuíciu, pohlcuje negatívnu energiu, je nápomocný pre prekonávaní neistoty, strachu, depresií, stresu a prináša nové myšlienky, ukľuďňuje príliš nepokojnú a aktívnu myseľ, rozbíja ilúzie a preniká ku koreňu problémov. Posilňuje sebadôveru, aktivuje silu a vytrvalosť. Labradorit je veľmi nápomocný v dobe veľkých životných zmien a etáp, považuje sa za kameň premeny. Pomáha nám prekonávať zvyšky starých sklamaní z minulých inkarnácií (minulých životov). Ochraňuje auru pred negatívnou energiou, odstraňuje bloky, vedie nás k realizovaniu snov, aktivuj rozvoj slovnej zásoby. Pretože je individualista, neznesie pri sebe žiadne iné kamene - ruší ich účinky, takže ho treba používať iba samostatne. Na zmeny teplôt je veľmi citlivý.
Liečebné účinky:
uľavuje napätie a bolesti pri menštruácii, upravuje rovnováhu hormónov, metabolizmus, pomáha odstraňovať stres, znižuje krvný tlak, pomáha nám nájsť a liečiť príčiny nerovnováhy. Labradorit lieči nachladnutie, dnu, reumatizmus. Zmierňuje pocity chladu, lieči bolesti chrbta, kostí, zubov, choroby srdca. Lieči poruchy očí a mozgu.
Hlavné využitie:
ochrana, premena, sila, ezoterika, liečenie.
Náš tip:
prikladajte ho na srdcovú čakru, tam sa prejaví jeho najsilnejšie pôsobenie, prípadne aj na iné potrebné a problematické miesta na tele (napr. štítna žľaza - resp. krčná čakra, chrbát.).
Rozmery:
výška 11 cm x šírka 7 cm x hĺbka 4.8 cm.
Váha:
896 g.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 49,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 49 bodov.