Variscit L (odvaha a povzbudenie), 1 ks

Variscit je kameň odvahy a povzbudenia. Prináša nádej a guráž. Je mimoriadne nápomocný pre chorých ľudí a invalidov. Telesne postihnutým ponúka oporu, dáva im odvahu, aby pokračovali navzdory chorobe. Pomáha bojovať s nerovnováhou vyvolanou ich postihnutím. Otvára srdečnú čakru, ktorá vnáša do každej situácie nepodmienenú lásku. Variscit skvelo pomáha pri zkúmaní minulých životov. Podporuje schopnosť vhliadnuť do vnútra aktuálnych problémov a napomáha premeniť situáciu tak, aby mohlo dôjsť k uzdraveniu. Pomáha v stavoch zúfalstva, ponúka nádej. Odstraňuje klamy, pomáha nám ukázať sa svetu takými aký naozaj sme. Upokojuje nervozitu a vnáša pokoj do srdca. Podporuje rozvahu, ale súčasne je obdarený živúcou energiou, ktorá zaistí, že si nebudete počínať príliš škrobene.
Ak si uložíte pod vankúš prinesie pokojný spánok a ukludní ustarostenú myseľ. Na mentálnej úrovni napomáha jasnému mysleniu a zostruje vnímanie. Uľahčuje sebavyjadrovanie a komunikáciu o vlastných myšlienkach. Na telesnej úrovni poslúži ako zásobáreň energie, ktorá pomôže doplniť vyčerpané zásoby. Pri rozpomínaní na minulé životy sa kladie na tretie oko.
Liečebné účinky: napomáha nervovému systému. Lieči vracanie, dokáže obmedziť krvácanie, obnovuje pružnosť ciev i kože, neutralizuje prekyslenie organizmu, pomáha pri DNE, gastritíde, vredom, reumatizme, pomáha pri mužskej impotencii a prináša úľavu od kŕčov, lieči choroby kĺbov a kostí, artrózu, problémy so zubami.
Krajina pôvodu: Austrália.
Veľkosť L: dĺžka cca 2.5-3.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.